Harcsási 60 Vendégház Békésszentandrás

126.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Garden Hotel Szolnok - Szilveszter
Garden Hotel Szolnok
252.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Körösvölgyi nyár - Vízparti apartmanház, ellátás nélkül
Hercegasszony Birtok Mezőtúr
84.000 Ft / 4 fő / 2 éjtől ellátás nélkül

Harcsási 60 Vendégház Békésszentandrás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 384 városban járt márFelfedező - 2643 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28708 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 18.gyerekekkel járt itt
A Harcsási 60 vendégházban a legszebb családi nyaralásaink egyikét töltöttük. A ház felszereltsége megfelelő, van kereti medence, jakuzzi, főzési és grillezési lehetőség, az udvar végében ott a stég, lehet horgászni, úszni, supozni. Fél óra séta a település fő idegenforgalmi nevezetessége, a Rózsa söröző ahová messze földről járnak a Szent András főzde helyben készült frissen csapolt söreiért. Mi minden napot ott fejeztünk be az egész héten. Visszavágyunk.
Harcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - EgyébHarcsási 60 Vendégház Békésszentandrás - Egyéb