Bélkő Panzió Bélapátfalva

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Bélkő Panzió Bélapátfalva vélemények

Kiváló 2018. április 10.a párjával járt itt
Először 2010-ben látogattam el a panzióba, barátokkal. Akkor is és most is nagyon jó volt, minden rendben volt, a reggeli nagyon finom volt és gyönyörű hely. A tulajdonos és a személyzet is nagyon kedves és segítőkész, mindenben segítenek, nagyon jó programokat tudnak ajánlani.
2016. június 3.a párjával járt itt
Két napot töltöttünk a Bélkő panzióban. Nagyon jól éreztük magunkat,sok látni való van a közelben. A panzió tiszta a reggeli bőséges a kiszolgálás kedves volt. A közelben volt egy étterem ahol kedvező áron tudtunk enni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Egy kiváló, családias légkörű hetet tölthettünk el a Bélkő Panzióban. Pali bácsi és kedves felesége mindenben segítségünkre tudott lenni, tanácsokkal láttak el a napi kirándulások alkalmával és még kis ajándékot is kaptunk távozáskor! Könnyedén megközelíthető bármilyen irányból is érkezzen a látogató!
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk a Bélkő Panzióban. Csakis pozitívumokat tudunk mondani, és szívből ajánljuk mindenkinek! Könnyen megközelíthető; minden fontosabb túracélpont kis távolságra van. Hasznos tanácsokat kaptunk a sétákhoz, túrákhoz, kikapcsolódáshoz.