Silvoya

Silvoya adatlapja

Regisztráció2013.06.16
Utoljára itt2015.06.16

Kiváló 2013. június 16.a párjával járt itt
Egyszerűen imádjuk a férjemmel! :) Sok éttermet kipróbáltunk már, mielőtt ráakadtunk a Casablanca étteremre. 4 évvel ezelőtt itt tartottuk az esküvőnket is. Bátran ajánlom másoknak is ezt a családias hagulatú, barátságos éttermet. A konyha nagyon ízletes, az árak megfizethetők, a mennyiséggel is elégedettek voltunk, mindig jól laktunk.
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
A házassági évfordulónkat tartottuk a Debrecen belvárosában található Csokonai Étteremben pár napja. Minden szempontból kifogástalan élményben volt részünk. A hely hangulata, a kiszolgálás, az ételek és italok. . . Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A tisztaságra sem lehet panasz; még a mellékhelyiség is makulátlanul tiszta.
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk a Bélkő Panzióban. Csakis pozitívumokat tudunk mondani, és szívből ajánljuk mindenkinek! Könnyen megközelíthető; minden fontosabb túracélpont kis távolságra van. Hasznos tanácsokat kaptunk a sétákhoz, túrákhoz, kikapcsolódáshoz.