Búzavirág: Szellem-szálló - Andezit Hotel Bér

Andezit Hotel Bér értékelése
2. helyezett a 2 béri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Szellem-szálló

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 8 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Koszos, igénytelen turistaszálló jellegű hely, semmiképp sem nevezném hotelnek, de még panziónak sem. A szobák koszosak, tele pókkal, pókhálóval, sáros szőnyeggel. Rongyos, pecsétes ágyneműk és törölközők járnak a szobához. A fürdőszoba tragikus. Zuhanyzás után bokáig áll a víz, a WC lehúzó rossz, nehezen megy le a " lemennivaló". Egyébként a folyosón is szennyvíz-szag terjeng. Személyzet az gyakorlatilag nincs, egy mindenes hölgy van ,aki takarít, reggelit készít, felszolgál. Sajnálom őt , hisz' a vendégek csak őt találják meg a panaszaikkal, kellemetlen lehet a folyamatos exkuzálás. Étlap nincs, eszed amit kapsz.
A természeti környezet adott és az szép is, de mivel szabadon vannak az állatok mindenhol áll a birkabogyó, nem tudod kikerülni a belelépést.
Összességében nem ajánlom senkinek, esetleg bakancsos turistáknak ,akiknek elég az , hogy fedél legyen egy-két éjszakára a fejük felett.
Kár, hogy nincs gazdája a helynek és a vezetés csak a tájból kíván profitálni a VENDÉGLÁTÁS ismeretének teljes hiányában!!!

Ennyire tetszett: Szörnyű

3045 Bér
Virágospuszta

Vélemények Búzavirág felhasználótól

2018. július 2.
Igényes, tiszta szobák, udvar. Kedves vendéglátók, finom, kiadós reggeli.Tiszta levegő, csend, madárcsicsergés. Közelben bolt, éttermek, lángos, rétes és a Szalajka-völgy! Udvarban parkolóhelyek és a gyerekek örömére nyuszik, barik, kecskék és kis játszótér.