Andezit Hotel Bér

2. helyezett a 2 béri szállás közül

Andezit Hotel Bér vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017. december 30-án kirándulást terveztünk a béri vadasparkba az unokánkkal. A neten megnéztük a helyet. A képek alapján jó kis programnak néztünk elébe. A valóság,szörnyű nagy csalódás volt! Már az oda vezető út is kicsit bizar volt. Az út mellett rengeteg birka. . . A parkoló teli volt állat ürülékkel. . . . .

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 8 látogató hasznosnak vélte
Koszos, igénytelen turistaszálló jellegű hely, semmiképp sem nevezném hotelnek, de még panziónak sem. A szobák koszosak, tele pókkal, pókhálóval, sáros szőnyeggel. Rongyos, pecsétes ágyneműk és törölközők járnak a szobához. A fürdőszoba tragikus. Zuhanyzás után bokáig áll a víz, a WC lehúzó rossz, nehezen megy le a " lemennivaló".

Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.02.01. - 2021.08.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.541,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Bér környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Őszi ajánlat (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

BérX