Andezit Hotel Bér

2. helyezett a 2 béri szállás közül

Andezit Hotel Bér vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017. december 30-án kirándulást terveztünk a béri vadasparkba az unokánkkal. A neten megnéztük a helyet. A képek alapján jó kis programnak néztünk elébe. A valóság,szörnyű nagy csalódás volt! Már az oda vezető út is kicsit bizar volt. Az út mellett rengeteg birka. . . A parkoló teli volt állat ürülékkel. . . . .

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 8 látogató hasznosnak vélte
Koszos, igénytelen turistaszálló jellegű hely, semmiképp sem nevezném hotelnek, de még panziónak sem. A szobák koszosak, tele pókkal, pókhálóval, sáros szőnyeggel. Rongyos, pecsétes ágyneműk és törölközők járnak a szobához. A fürdőszoba tragikus. Zuhanyzás után bokáig áll a víz, a WC lehúzó rossz, nehezen megy le a " lemennivaló".

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.545 - 20.072,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.560 - 40.981,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.09-ig

Szállodák Bér környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BérX