Andezit Hotel Bér

2. helyezett a 2 béri szállás közül

Andezit Hotel Bér vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. december 30-án kirándulást terveztünk a béri vadasparkba az unokánkkal. A neten megnéztük a helyet. A képek alapján jó kis programnak néztünk elébe. A valóság,szörnyű nagy csalódás volt! Már az oda vezető út is kicsit bizar volt. Az út mellett rengeteg birka. . . A parkoló teli volt állat ürülékkel. . . . .

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 8 látogató hasznosnak vélte
Koszos, igénytelen turistaszálló jellegű hely, semmiképp sem nevezném hotelnek, de még panziónak sem. A szobák koszosak, tele pókkal, pókhálóval, sáros szőnyeggel. Rongyos, pecsétes ágyneműk és törölközők járnak a szobához. A fürdőszoba tragikus. Zuhanyzás után bokáig áll a víz, a WC lehúzó rossz, nehezen megy le a " lemennivaló".

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Galya Vendégház
Galyatető
Érvényes: 2020.12.08-ig

Szállodák Bér környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)

BérX