Rózsakert Fogadó étterme Bercel

Rózsakert Fogadó étterme Bercel
Rózsakert Fogadó étterme BercelRózsakert Fogadó étterme Bercel
Rózsakert Fogadó étterme BercelRózsakert Fogadó étterme Bercel

Rózsakert Fogadó étterme Bercel bemutatkozása

A Rózsakert Fogadó étterem és egyben rendezvényhelyszín is. Ideális esküvői helyszín.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Rózsakert Fogadó étterme Bercel vélemények

2082
Átlagos 2022. szeptember 30.egyedül járt itt
Ezt az ajánlást az acsaújlaki kastélyban kaptam. Kérdeztem embert, hogy tudna ajánlani valami elfogadható éttermet a környéken? Hát nem, itt a környéken semmi nincs, de menjek csak Galgaguta felé, onnan meg Bercelre, na, ott van a Rózsakert Fogadó, az jó, az nagyon jó! De miért is ne hinném? Mentem enni.
Rózsakert Fogadó étterme Bercel - Külső képRózsakert Fogadó étterme Bercel - Külső képRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - Étel/italRózsakert Fogadó étterme Bercel - Étlap/itallapRózsakert Fogadó étterme Bercel - Étlap/itallapRózsakert Fogadó étterme Bercel - Étlap/itallapRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - BelsőRózsakert Fogadó étterme Bercel - Külső kép