Touring Hotel Étterme Berekfürdő

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Touring Hotel Étterme Berekfürdő vélemények

2019. augusztus 14.a párjával járt itt
Egyetlen negatív megjegyzésem lenne, de az nagyon rányomta a bélyegét az ott tartózkodásunkra: az étteremben a rengeteg légy. Nem értettem,hogy miért vannak nyitva az ajtók, ha ennyi légy van a környéken. Abba már bele sem merek gondolni, hogy mit műveltek a konyhán.
Minden mással elégedettek voltunk.
Szörnyű 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Azt hiszem életem legrosszabb éttermi és kulináris élménye volt. A leves tele volt öreg zöldséggel ez még egész tűrhető volt ,középkategóriás menza. A másodikra aminek egyik fele menü volt fél órát kellett várni! Valami Brassóinak látszó "étel" minta volt hideg is ,száraz is, ízetlen is.
Gyenge 2015. október 14.a párjával járt itt
2015. október elején tértünk be az étterembe vacsorázni. Csontleves, sült zöldség tésztával és cigánypecsenye hasábburgonyával volt a rendelésünk. A leves sós vízhez hasonlított! A sült zöldség fele rohadt, tészta helyett rizs és burgonya,volt a köret a szósz amivel leöntötték ehetetlen. . . .
Kiváló 2013. október 9.a párjával járt itt
Kellemes hely és étterem,a fürdőből is megközelíthető. Finom ételek kedvező árakon! Menüt is lehet kedvező áron választani. Kedvesek, segítőkész személyzettel! Szépkártya elfogadó hely,ami nagy előny,legalábbis számunkra. Gondolom ez másoknak is sokat számít! Többször ebédeltünk nálunk,majd mentünk vissza fürdeni! Csak ajánlani tudom jó szívvel!