PánPéter
Országjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

PánPéter adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2015.04.06
Utoljára itt2024.01.11

2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes hetet töltöttünk el a családdal a személyzet kedves segítőkész a szálló izgalmas. A reggeli bőséges és finom . Amit negatívumként irnék hogy kisgyerekes családoknak a fürdőrész nem igen alkalmas,mert a termálba ami érthető nem mehetnek be. Viszont az uszoda rész se igazán jó mert szinte síri csöndben kell lenni.
Kiváló 2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Az asztalt előre érdemes lefoglalni még délutánra is mert sokan szeretik ezt a helyet. Ízletes hal illetve és más jellegű ételek. A felszolgáló kedves ,szinte észrevétlenül tüntette el a kiürült üvegeket,tányérokat profi vendéglátós ritkán találkozik ilyennel az ember. Nem olcsó étterem de nagyon nívós és nem arra mennek hogy az embert kirabolják.
Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Nem szálloda vendégként tértünk be az étterembe, de minden további nélkül kiszolgáltak minket. A felszolgáló hölgy kedves,visszafogott, alázatos volt. Tudja mi az a vendéglátás,mert figyelmes volt az asztalt leszedte amikor kellett,nézésből értett mikor kell odajönni. Az ételek megfelelő adagok,ízletesek és minőségi alapanyagból voltak.