Tibike55: Pókhálós üdülés - Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Pókhálós üdülés

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szoba tisztasága rettenetes ! Pókhálók lógtak a plafonon . Az ágy olyan kemény volt mintha a padlón feküdtünk volna . A mérete gyereknek való , nem vagyok magas de a lábam lelógott róla . A személyzet megtett mindent hogy jól érezzük magunkat . Az ételek nagyon finomak , ízletesek és bőséges volt . Vacsorát kértünk a menü ebéd helyet amit nekünk készítettek el . A szállodából át lehet menni a gyógyfürdőbe zárt folyosón . Egyszer már voltunk itt , de akkor rendben volt minden . de szerintem ide nem jövünk többet !

Ennyire tetszett: Gyenge

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
5309 Berekfürdô
Berek tér 13.

2019. szeptember 6.
A szoba tisztasága megfelelő volt, nem ártana egy asztalka legalább két székkel es be is férne. A reggeli megfelelt az ár értek aránynak ,de az ebéd gyenge minőségű volt. Ráadásul az ebédlő tele volt leggyel.

2019. július 15.
A két csillag ellenére az elhelyezés jobb volt mint számítottam, a személyzet profi, segítőkész. A szolgáltatás, étkezés kiváló! A nagy melegre való tekintettel egy klíma nagyon hiányzott, más hiányosságot nem tapasztaltam.

2019. április 14.
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotel TourIng Berekfürdőben! Csendes nyugodt hely és nagyon kényelmes,hogy össze van kötve a fürdővel! A szállás tiszta és árarányos! Talán az ebédnél jó lenne ha legalább két féléből lehetne választani pl előző nap! A reggeli teljesen korrekt!

Touring Hotel Berekfürdő, Berekfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - 3 éjszakás akciós csomag