Berekfürdő gyerekes szemmel

Termál Hotel Pávai BerekfürdőTermál Hotel Pávai Berekfürdő a térképen

Kiváló 2017. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. június 30.
Erzsébet programon belül jártunk itt a héten négy gyerekkel és abszolút 5 csillagos volt számunkra, de azért írok pár kritikát, ha esetleg még ennél is jobbá szeretnék tenni. :)
De előbb a pozitívak:
A lepedő illata fenséges volt. Legszívesebben azt átölelve aludtam volna. :D
Nagyon tiszta szálloda, ami nekem nagyon tetszett. A medencéket naponta tisztítják. A reggeli mennyei, hozni akartuk haza a szakácsot. :) Megesett, hogy kevés volt a vacsora, de ez kétszer fordult elő csak. Viszont szerintem remekül főznek.
Az ott dolgozók nagyon kedvesek, nem éreztették (ahogy máshol teszik), hogy mi "csak" erzsébetesek vagyunk.
Egyszerűen színtiszta élmény volt ott lenni. Ha szakadt az eső, akkor benn is lehetett fürdeni, bár én kiültem az esőbe a jakuzziba és nem bántam meg. :)
Egyszer voltunk a szomszéd strandon, ami szintén pár perc, de nagyobb bizodalmam volt a szálló medencéjéhez, így másnap már nem mentünk át. Jó dolog látni a napi takarítást.
Nekem még az is tetszett, hogy nem lehetett benn dohányozni, így nem kellett arra is figyelnem, hogy merrefelé kerüljünk, hogy ne menjünk bele bagófüstbe, vagy ne lépjünk bele eldobott csikkbe.

Számomra a negatívumok:
Babakocsival nehéz közlekedni a kertben, mert nincs akadálymentesítve.
A mi szobánkban a klíma nem volt az igazi.
A tévével gondok voltak, de csak egy este jutott eszünkbe mesét nézni (vittünk pendrive-on), 100-ason is csak halkan szólt, itthon viszont jól működött. Megnézte a tévészerelő, de nem tudta megoldani. A többi napon leraktuk a fejünket és aludtunk reggelig.
A fürdőszobában tényleg csatorna szag van, de ezt úgy oldottuk meg, hogy felkapcsolva hagytuk a lámpát, mert csak így működött az elszívó, az ajtót becsuktuk és így már nem volt zavaró.
Jó lett volna, ha van külön gyerekmedence, hogy aki gyerekkel érkezik, az is le tudja kötni a vízzel a gyermekét.
Egy kicsit több játék is lehetne a játszótéren.

De ahogy írtam, részünkről abszolút pozitív élmény volt, köszönjük a munkát!
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Wellness

Termál Hotel Pávai további értékelései

2024.01.07a párjával
Gyönyörű környezetben, kifogástalan kiszolgálásban volt részünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Akár ki sem kell mozdulni a hotelból, akkor is kellemesen el töltheti az időt az ember. Sétálhat, olvasgathat a parkban, vagy felfrissülhet a medencében.
2022.04.26a párjával
Április elején töltöttünk négy napot a szállodában. A foglalás is visszaigazolás gyorsan történt, a szállodában érkezésünkkor is nagyon kedvesen fogadtak. A személyzet végig nagyon szívélyes volt, más szállodákkal ellentétben itt naponta takarították a szobát. A szoba kényelmes, hűtőszekrénnyel...
2021.10.23a párjával
Elsőtől utolsóig pozitív tapasztalatok. A személyzet fiatal(os), nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. A szoba-szálloda tiszta, abszolút kulturált kívül-belül. Az étkezés elfogadható, nyilván, nem Michelin csillagos séf készíti a fogásokat, de hát na aki arra vágyik, az nem ide jön. Kicsit...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Pünkösdi kikapcsolódás
Pünkösdi kikapcsolódás