Termál Hotel Pávai Berekfürdő értékelése
5. helyezett a 18 berekfürdői szállás közül

Pompás

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Októberben Erzsébet program keretében voltam a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. A szálloda tiszta, a víz csodálatos volt. A pincérek percek alatt szolgálták fel a remeknél remekebb ételeket. A svéd asztalos reggelinél az ember nem is tudta a finomabbnál- finomabb ételek közül mit válasszon. Másoknak is szívesen ajánlom ezt a pompás helyett. Remélem eljutok még ide.

Szeretnéd követni Csáki felhasználót?    Igen

Termál Hotel Pávai Berekfürdő
5309 Berekfürdô
Pávai Vajna Ferenc u. 4.

2020. október 3.
A hely pozitívuma, hogy a személyzet rendkívül kedves. Mi arra vágytunk, hogy egybe tudjuk kapcsolni a kellemeset a hasznossal, de sajnos csalódtunk. A félpanzióban foglaltatott menüsor egy menza színvonalát sem éri el. A reggeliben csak "nescafé szerepel", bár előny, hogy a gépi kávé olcsó...

2019. február 10.
Nagyon jó hely, ajánlani tudom mindenkinek. Kényelmes szobák, segítőkész személyzet. Nagyszerű ételek.

2018. november 4.
Kellemes családias környezet, Jó orvosi kezelés, Jó gyogyvíz. Minden tökéletes. Csak ajánlani tudom aki ezt szereti.