Jó gyógyvízzel rendelkező kulturált fürdő és kellemes kikapcsolódást nyújtó hely.

Berekfürdői Termál- és Strandfürdő BerekfürdőBerekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő a térképen

Érdekes 2017. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 28.
Pár éve jártunk Berekfürdőn és nagyon tetszett a hely. Olyan igazi retró hangulata van a helynek,mintha megállt volna sz idő. :-) A fürdőt kipróbáltuk, kellemes hely,de éppen nagy társaság volt így pihenni ,relaxálni mi akkor nem nagyon tudtunk. Szemben volt a szállásunk a Thermál Hotel Szívek Szállodájában,amiben szintén van fürdő és azt ingyen használni tudtuk,így mi ott fürödtünk. A berekfürdői víz tényleg kellemes, jó hatással bír. A Szívekben is ugyanez a víz működteti a gyógymedencéket,de mára sajnos ez a hotel szépen lassan pusztulásra van kárhoztatva,mert legutóbb már nagyon lelakott volt a wellness részük.Többet nem is megyünk oda,akkora csalódás volt (szállás) minden értelemben. Kár érte ! A Berekfürdői Thermál fürdőben ami még igazán kellemes,hogy van éttermi rész,ahol minden nap változatos menüt lehet enni ,igen baráti áron. (jelenleg 900 ft/nap) Kulturált hely,kedves szolgálatkész személyzettel.Mi is minden nap átjártunk ide ebédelni,mert megfizethető és kielégítő volt az étel.A Touring Hotel recepcióján nagyon finom házi mézet tudtunk venni .Igazán udvarias volt a recepciós ,pedig nem voltunk itt szállóvendégek. A saját hotelünkből eltávozva nem kívántak jó utat, itt önzetlenül és mosolygosan megtette a fiatalember. Köszönet érte.:-) Berekfürdőre érdemes elmenni ,tényleg csodás kis település,még mi is fogunk, de a Thermál Hotel Szíveket mi biztosan elkerüljük. Vannak itt kellemes és szép szállások a településen,majd az itteni vélemények figyelembe vételével keresünk itt helyet magunknak legközelebbre. Viszlát Berekfürdő!

Berekfürdői Termál- és Strandfürdő további értékelései

2023.08.23csoporttal
Régóta készűltem meglátogatni ezt a neves strandot. Nem okozott csalódást, óriási terűleten sok külőnféle medencével. Minden igényt kielégítő szolgáltatásokkal rendelkezik. Szerencsére árnyékolos medence is van, mert nagy szűkség volt rá a tűző nap ellen.
2023.06.19a párjával
Az etetőhekyek drágák 1500.- egy tejfölös sajtoslángos. 1100.- egy korsó Staripramen. 3500.- a birkapörkölt tele zsírral az etezőhelyen. Aranypart és a Park éttermek menüje 2200.- kitűnő. Egyébként minden más színvonalas náluk. Az Aranypartban egy szépségkirálynő szolgál fel és csoda kedves....
2022.07.29gyerekekkel
4 gyermekkel voltunk,mindenkinek sikerült találni olyan medencét amit a tudott lvezni. Nagyon szép helyen van maga a fürdő,nagyon tiszta minden. Egy kis gondunk akadt az tkezsnl,mert sajnos lassú volt a kiszolgálás a büfében de ez nem a fürdő hibája.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló