Hotel Beremend Rose Beremend ★★

Hotel Beremend Rose Beremend
7827 Beremend, József A. u. 12.

Hotel Beremend Rose Beremend a térképen

Hotel Beremend Rose Beremend értékelése:

1. helyezett az 1 beremendi szállás közül
123. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Hotel Beremend Rose Beremend bemutatkozása

A két csillagos Hotel Beremend Rose a Villányi-hegység közelében, Baranya megye déli részén található. Az összesen 44 szobát kínáló szálloda ideális lehetőségeket biztosít kirándulni vágyó családok, diákcsoportok részére, illetve edzőtáborok rendezésére is alkalmas.

Hotel Beremend Rose Beremend képei

Hotel Beremend Rose Beremend

Hotel Beremend Rose Beremend vélemények

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Kulturált,tiszta,csendes igazi kikapcsolódóhely! A közelben sok érdekes látnivaló hellyel,többekközött a villányi világhírű borok kóstolásával lehet múlatni az időt. Ajánlom mindenkinek! Mi a párommal apartman elhelyezést kaptunk,ami nagyon szép és tágas. A klímával fűteni és hűteni is tudtunk. Fürdőszoba,vc,az apartmanon belül van,sportolási lehetőség adott

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Egy hétvégét töltöttünk el a hotelben. Beremend a horvát határ mellett fekszik. Csendes kisváros, a környéken rengeteg látnivalóval, kirándulási lehetőséggel. Nagyharsányi Szoborpark, Villányi borpincék,Siklós Spa és a vár, mind megannyi lehetőség. A Hotel egy lakótelep végében található. Kívül elég "tré" , de mikor bementünk, kellemesen csalódtunk.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 25.
Nyeremény út volt a 3 nap. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A szoba és az étterem maximálisan tiszta volt. A szálloda személyzete kedves udvarias. Csodálatosan szép a táj,finomak a borok. Bármikor visszamennék,ha nem lenne ilyen messze. Voltunk Villányban,és jót fürödtünk a gyönyörű Siklósi Termal Spa-ba. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Várfal Apartman
Pécs
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.06-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.612,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.27.

Szállodák Beremend környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

BeremendX