mazsi0508 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg mazsi0508 értékeléseit!

Olvasd el mazsi0508 étterem értékeléseit!

Állatkert után egy jó ebéd. -

Vincellér Étterem és Borozó Jászberény

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Állatkert látogatás után találtunk rá erre a hangulatos kis étteremre. A kiszolgálás nagyon gyors volt. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségesek. Csak ajánlani tudom.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Egy Szarvasi kirándulásról hazafelé tartva tértünk be ebbe a csárdába,
amit nem is bántunk meg. A teraszon foglaltunk helyet. Nekem ott annyi nem tetszett,vagy inkább nagyon kényelmetlen volt,hogy a pad nagyon messze volt az asztaltól. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt,szinte azonnal ki is szolgált bennünket. A rendelt ételeket nagyon gyorsan kihozták.
Hamburgerezés -

Mindent Bele Hami Szolnok

Értékelt: 2018. szeptember 15.
Már nagyon sokszor vásároltunk és rendeltünk a hamiból. A rendelés is mindig időben megérkezett. Többféle ételt hamburgert gyrost kipróbáltunk. Mindig minden nagyon ízlett,és a mennyiséggel sem volt soha probléma. Csak ajánlani tudom. Az eladók a boltban is és telefonon is rendelés felvételnél nagyon kedvesek segítőkészek.
Osztálytalálkozó -

Róza Vendéglő Szolnok

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Már több alkalommal jártam az étteremben családi összejövetel alkalmával is. Az osztálytalálkozókat is mindig ott szoktam megszervezni. Mindig nagyon kedvesek segítőkészek rugalmasak voltak. Az ételek is megfelelő mennyiségűek és finomak. A helységeket el lehet szeparálni egy ajtóval,így egy csoportos összejövetelt nem zavar a többi vendég,és viszont.
Süti a barátokkal. -

Százéves Cukrászda Gyula

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Barátainkkal töltöttünk Gyulán pár napot. Pár helyet nevezetességet már otthon kinéztünk a neten amit mindenképpen meg akartunk nézni. Ezek közül egyik úti célunk a Százéves cukrászda volt. Kívülről és belülről is nagyon hangulatos korhű kis hely. A kiszolgálás udvarias. A sütik jól néztek ki,de kicsit drágának találtam. A fagyi viszont nagyon finom volt.
Egy isteni vacsi -

Diófa Csárda Orosháza

Értékelt: 2018. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy Gyopárosfürdői Wellness alkalmával jártunk itt. A neten kerestem egy jó éttermet ahol vacsorázni lehet. Így sikerült rátalálnom erre a klassz kis helyre. Nagyon hangulatos barátságos,csak ajánlani tudom. A kiszolgálás udvarias kedves és gyors. Az ételek meg isteniek voltak és rengeteg. A férjem még a maradékból másnap megebédelt.
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Rengeteget járunk ide a párommal,de voltunk már a gyerekeinkkel is. Szinte mondhatnánk azt is,hogy törzsvendégek vagyunk. :)
Mindig meg vagyunk elégedve az ételekkel,bár mielőtt megyünk a facebookon mindig megnézzük az aktuális menüt. Többféle leves főétel közül lehet választani. A sütik minőségén azért még volna mit javitani. A kiszolgálók kedvesek segitőkészek.
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Vasárnaponként már több alkalommal voltam itt a férjemmel,vagy a családommal. Rengetegféle leves főétel köret savanyú és süti közül lehet választani és egy fix összegért azokból korlátlanul fogyasztani. Az ételek mindig nagyon finomak voltak. A neten előre meg lehet nézni az aktuális menüt. A pincérek kedvesek. Ami engem zavart az a hangos élő zongorázás.
Ha süti akkor Zagyi -

Zagyva Cukrászda Szolnok

Értékelt: 2018. szeptember 14.
Itt vannak Szolnok legfinomabb sütijei. :)
Már hosszú évek óta csak innen vásárolunk,minden alkalomra,névnap szülinap hétvége. Tortát is innen rendelünk,de akár különböző szeletekből is raknak össze az eladók. Mindig rengetegen vannak,de gyors és kedves a kiszolgálás. Nagyon sokféle különleges finom fagyijuk is van. Csak ajánlani tudom. :)
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A valentin napokat álltalában itt ünnepeljük a párommal.
Nagyon hangulatos kis hely.
Az ételek nagyon finomak és a személyzet is nagyon kedves.
Csak ajánlani tudom.