DEndre: Jó élmény - Bella Costa Berettyóújfalu

Bella Costa Berettyóújfalu értékelése
1. helyezett a 17 berettyóújfalui étterem közül

Jó élmény

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A Bella Costa fősodratú magyar étterem, ez étlapon az elmúlt 50 év közkedvelt fogásai a velővel töltött sertésbordától, az Orly módra készült halon, Pékné módra készült csülkön babgulyáson keresztül az elmaradhatatlan Cordon Bleu-ig. Emellett sütnek pizzát is.
Mi ettünk vaslapon sült karajt pirított burgonyával, rántott hagymakazallal, ínyenc mártással valamint toszkánnak nevezett pizzát. A rántott hagymakarikát helyben panírozták, amit értékeltem, a legtöbb étterem megveszi a BK által is használt mirelit cuccot s azt dobja a forró olajba. Kár, hogy a hagymát túlsütötték. A hús is jobb lett volna, ha nem klopfolják. A kockára vágott krumplit helyben sütötték, az eredmény élvezhető volt. (1890)
Az olasznál vastagabb tésztájú pizzán kommersz rávalók voltak: sonka, szalámi, olajbogyó, paprika, paradicsom, sajt. A toszkán turisták morognának, ha ezt rendelnék. (1500)
Összességében jóllaktunk kevés pénzért, jól éreztük magunkat.
Adunk négy pontot.

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

4100 Berettyóújfalu
Dózsa György út 28.

2019. július 5.
Júliusi melegben kényelmesen a légkondicionált helységben vártunk a megrendelt ételekre.Kértünk levest is így nem kellett sokat várni a főételekre.Kimondottan finom és szép adagok voltak.Kedves volt a felszolgálló hölgy is. Minden elismerésem!