3,2
a 16 berettyóújfalui étterem közül
kávézó - kávéház, pizzéria
Mystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu
Mystic Pizzéria & Kávéház BerettyóújfaluMystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu

Diamond Panzió Hajdúszoboszló - Napi ár reggelivel
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Mystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu vélemények

Átlagos 2019. június 12.egyedül járt itt
A Mystic nevű pizzázó-kávéház nem tartozott a kedvenceim közé. Nem szeretem, ha a vendég úgy érzi, hogy zavaró tényező a személyzet tagjai közötti társalásban. A formális udvariasság megvolt, ez tagadhatatlan. Nem voltam éhes, így pizzát nem rendeltem, ott volt szerencsére az önmegnevezésben a kávéház, ahol ugye nincs kötelező ételfogyasztás.
Mystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu - EgyébMystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu - Étel/italMystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu - BelsőMystic Pizzéria & Kávéház Berettyóújfalu - Belső