Hotel Angela Berettyóújfalu
4100 Berettyóújfalu, Kossuth Lajos u. 51.

Hotel Angela Berettyóújfalu a térképen

Hotel Angela Berettyóújfalu értékelése:

1. helyezett a 6 berettyóújfalui szállás közül
177. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Angela Berettyóújfalu bemutatkozása

Szállodánkban 18 szép kétágyas erkélyes szoba és két szép nagy 4-5 fős családi szoba várja a vendégeket. Éttermünkben és nyáron a teraszon kellemes reggelit, ebédet és vacsorát kínálunk vendégeinknek. Ingyenes WiFi mindenhol.
Parkolás a hotel ...Tovább >>
Parkolás a hotel előtt, vagy zárt udvarban a hotel mögött, szállóvendégeink részére. OTP SZÉP Kártya elfogadás. Csoportoknak egyéni ajánlat.

Hotel Angela Berettyóújfalu képei

Szállások Berettyóújfalu városában
Wellness csomagok Berettyóújfalu városában

Hotel Angela Berettyóújfalu vélemények

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Minden évben visszatérünk ide és még soha nem csalódtunk. . . Külön öröm számunkra, hogy családdal utazva is van lehetőség közös elhelyezésre. Családi szoba és apartman is található itt. Tisztaság, udvarias,kedves és figyelmes kiszolgálás jellemzi a helyet. Az étterem kellemes, az ételek finomak. Mindig jól érezzük magunkat itt. Még visszatérünk. .

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 21.
Csak egy éjszakát töltöttünk itt, átutazóban, de az nagyon kellemes volt. A személyzet, kiszolgálás szuper, a szoba kényelmes, csendes, madárcsicsergős környezet. . . (bár tény, hogy nem utcára néző szobát kaptunk). Kellemes kis éttermük is van,jó adagokat kaptunk, reggelinél külön kiszolgálás volt(nem svédasztalos megoldás). Összességében nagyon színvonalas hely.

Hotel Aurum Family
4 nap/3 éjszaka 23.977,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Berettyóújfalu környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

BerettyóújfaluX