yosemite étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg yosemite értékeléseit!

Olvasd el yosemite étterem értékeléseit!

Egészséges fogások tökjó áron -

Hokedli Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gluténmentes-laktózmentes opció miatt eszem itt időnként. Minden kaja nagyon finom volt eddig, az adagok is jók, nem is drága ahhoz képest, hogy szuper egészséges, mentes ételeket lehet kapni. Csak 2 dolog miatt nem adok maximális létszámot. Az egyik, hogy örülnék, ha nem ilyen pici lenne, és le lehetne ülni.
2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Aki ételallergiával/intoleranciával küszködik, annak nagyon jó választás a hely, "mindenmentesen" főznek: glutén, tej, szója, cukor, adalékmentesen. Emellett IR diétában is jó opció, mert lassú felszívódású szénhidrátokat is használnak. Az adagok teljesen rendben vannak, az egyetlen "visszatartó erő" az ételek ára...sajnos. Amúgy abszolút ajánlom.
Biztonságos gluténmentes étkezés -

Szederinda Gluténmentes Önkiszolgáló Étterem Budapest

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyakori vendég vagyok itt, lisztérzékeny lévén nincs sok lehetőség étteremben enni, ezért nagy öröm volt, amikor megnyílt a hely. Minden allergén infó fel van tüntetve az ételeknél, ami nagyon jó. Azért adtam "csak" jó értékelést a helynek, mert van pár negatívuma:
-Szuper, hogy nagy választék van, DE aki lisztérzékenység mellett laktózérzékeny, vagy tejallergiás, annak alig van választási lehetősége, mert 10ből 9 étel tartalmaz tejfehérjét.
Nagy segítség a lisztérzékenyeknek -

Köles a Reform Konyha Budapest

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 22.
Gyakran járok a Kölesbe, mivel lisztérzékeny vagyok, és nem mindig van időm főzögetni. A Köles egy óriási segítség az ételallergiásoknak, lisztérzékenyeknek. Garantáltan gluténmentes ételt biztosít, azonkívül mindig van olyan étel is, ami amellett, hogy gluténmentes, laktózmentes, esetleg tejmentes is. Egészséges, finom ételek, kreatív ötletek.