Randevú Presszó Besenyőtelek

presszó
Randevú Presszó Besenyőtelek
Randevú Presszó BesenyőtelekRandevú Presszó Besenyőtelek
Randevú Presszó BesenyőtelekRandevú Presszó Besenyőtelek

Boglárka Panzió-Étterem Mezőkövesd - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Boglárka Panzió-Étterem Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Randevú Presszó Besenyőtelek vélemények

Átlagos 2016. április 11.barátokkal járt itt
A Randevú presszóba Eger felé menet ültünk be, mivel elérkezettnek láttuk az időt, hogy igyunk valamit. Nem könnyű itt valami érdekeset rendelni, az itallapon csupa kommersz tétel, legyen szó sörről, borról vagy töményről. A Bolyhos pálinkaház ágyas birspálinkája jelentett volna némi felüdülést, de ezt csak utólag vettem észre, amikor megnéztem a lefotózott itallapot.
Randevú Presszó Besenyőtelek - Külső képRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - BelsőRandevú Presszó Besenyőtelek - Étel/italRandevú Presszó Besenyőtelek - BelsőRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - Külső kép