nem is olyan jó

Andrész Cukrászda Biatorbágy

Átlagos 2017. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. június 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az Andrész cukrászdáról ódákat zengtek a neten, és mivel családi eseményre készülünk, gondoltuk legyen finom a süti, rendeljünk náluk.(egyébként a rendezvényszervező is őket ajánlotta).El is mentünk a budakeszi üzletbe kóstolásra, itt ért az első meglepetés: annyira nem jók a sütik, túl édesek. Egy olyan torta volt, ami jónak tűnt, megjegyeztük. Kérdésünkre tájékoztattak, hogy igen, lehet rendelni a biatorbágyi egységnél, akár telefonon is, nem kell odamenni. Telefonszámot is kaptunk.
Kipipálva, hazamentünk. Amikor a tényleges rendelésre került sor, a biatorbágyi egység vezetője - aki maga is az Andrész nevet viseli - közölte, hogy nem szállítanak ki süteményt (bár a számla a százezret közelítette), ha sütemény kell vigyük el. Sofőr nincs, ő tudná kiszállítani, de nem fogja.
Ha nem, nem, de nem hiszem, hogy a név megalapítója ilyen üzletpolitikát folytatott. Egy név kötelez, udvariasságra és korrekt tájékoztatásra mindenképpen. Persze az sem árt, ha a termék jó.
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
Ár / érték arány:Átlagos

Andrész Cukrászda további értékelései

2021.04.06egyedül
Kiváló
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta. A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
2020.08.30barátokkal
Kiváló
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze. A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli. Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott...
2020.06.23gyerekekkel
Kiváló
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet. A bejárat mellé adagolós...