Andrész Cukrászda Biatorbágy
2051 Biatorbágy, Szabadság út 37.

Andrész Cukrászda Biatorbágy a térképen

Andrész Cukrászda Biatorbágy vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet. A bejárat mellé adagolós kézfertőtlenítő volt kihelyezve, maszkot nem kellett a vendégeknek viselni.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Az Andrész cukrászdáról ódákat zengtek a neten, és mivel családi eseményre készülünk, gondoltuk legyen finom a süti, rendeljünk náluk. (egyébként a rendezvényszervező is őket ajánlotta). El is mentünk a budakeszi üzletbe kóstolásra, itt ért az első meglepetés: annyira nem jók a sütik, túl édesek. Egy olyan torta volt, ami jónak tűnt, megjegyeztük.
Cegléd
Gyöngyös

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Népszerű cukrászda és fagyizó Biatorbágy főútja mellett. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt, az út mentén, mindkét oldalon. A belső részben is van néhány asztal, de fedett terasszal is rendelkeznek. Gyors, barátságos, gyermekbarát kiszolgálás. A süteményespultban széles kínálat, részben hagyományos, jól ismert klasszikusok, részben újhullámod jellegű modern sütik, valamint cukormentes, diétás desszertből is van egy-kettő.

Legnépszerűbb csomagok Biatorbágyon és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.512 - 65.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.07.05.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.757 - 21.979,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.

Szállodák Biatorbágy környékén
Royal Club Hotel Biatorbágy
Tó Wellness Hotel Biatorbágy
City Hotel Unió  Biatorbágy
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)