Bia Bisztró Biatorbágy

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Bia Bisztró Biatorbágy vélemények

2020. augusztus 30.barátokkal járt itt
A Bia bisztró nem tartozik a bisztrók új vonalába, hagyományos a szortiment, a hangulat is. Főként készételeket adnak. Egy hekket kértem, ezt ettük ketten, mert szándékoztunk még másutt is fogyasztani. Mellé kenyeret, tartár híján majonézt és uborkasalátát kértünk. Ittunk volna szénsavmentes ásványvizet, de nem volt, kaptunk ingyen csapvizet, ami nagyon kedves gesztus.
Bia Bisztró Biatorbágy - BelsőBia Bisztró Biatorbágy - BelsőBia Bisztró Biatorbágy - EgyébBia Bisztró Biatorbágy - Étel/ital