Kalmi1: kiváló konyha, elégtelen kiszállítás - Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy

Nem ajánlom a helyet másoknak!

kiváló konyha, elégtelen kiszállítás

2021. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sajnálatos eset történt ismét az egyébként remek konyhával rendelkező Mediterrán Grill étteremben. Többx tel hívás nem veszik fel, visszahívás sincs, majd a netes rendelés (email) után fél órával közlik h egyébként 3 óra a kiszállítási idő. Honlapon semmilyen erre utaló üzenet.. Üzletvezetőt kérek, tolja a lekoptatós szöveget végül bemondja a tutit "..nem kötelező tőlünk rendelni". Egy elnézést kérünk vagy igyekszünk v vmi az nem hagyta el a száját.. A vendéglátás csimborasszója! Újabb csalódás. Szerencsére van más jó alternatíva Bián. Fejlesztést javaslok!

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Szörnyű

Szeretnéd követni Kalmi1 felhasználót?    Igen

2051 Biatorbágy
Szabadság út 39.

2020. október 22.
Az a benyomásom, hogy a magyarok többsége kedveli a mediterrán életérzést, az olasz, görög, spanyol tengerpartot, a sok napsütést, ezen nemzetek ételeit, és talán azt az optimista, az életet lazán, könnyedén és vidáman vevő életformát, amelyet Európának eme déli térségéhez köthetünk. Igaz ez a...