Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy
2051 Biatorbágy, Szabadság út 39.

Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy a térképen

Wellness csomagok Biatorbágy városában

Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy vélemények

2021. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnálatos eset történt ismét az egyébként remek konyhával rendelkező Mediterrán Grill étteremben. Többx tel hívás nem veszik fel, visszahívás sincs, majd a netes rendelés (email) után fél órával közlik h egyébként 3 óra a kiszállítási idő. Honlapon semmilyen erre utaló üzenet. . Üzletvezetőt kérek, tolja a lekoptatós szöveget végül bemondja a tutit ".
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az a benyomásom, hogy a magyarok többsége kedveli a mediterrán életérzést, az olasz, görög, spanyol tengerpartot, a sok napsütést, ezen nemzetek ételeit, és talán azt az optimista, az életet lazán, könnyedén és vidáman vevő életformát, amelyet Európának eme déli térségéhez köthetünk. Igaz ez a vendéglátásban is, ha jó a szakács, akkor egy mediterrán étterem az ország bármely városában sikerre számíthat.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Házhoz kértük az ételeket, ezért a kiszolgálásról és a hangulat/tisztaságról nincs tapasztalatom. De gyorsan itt volt a futár és tényleg nagyon finomak voltak az ételek! Bőséges volt és nagyon jó ízű minden! A petrezselymes krumplit külön szeretném kiemelni (tudom, hogy csak egy köret), de rég ettem ennyire finomat! ! ! Csillagos 5ös! :-)
Köszönjük!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
Barátok ajánlották a helyet, gondoltuk, ha már arra járunk, benézünk. Hát nagyon kellemes csalódás volt! Nagyon szép helyen van és nagyon kellemes hangulatú, modern étterem. Van terasz rész, ahol nagyon kellemes csend és nyugalom van. Az ételek isteniek, és ár-érték arányban szerintem teljesen megfelelők. Előételt és főételt is fogyasztottunk mind a ketten.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretem ezt a helyet,mert nagyon közel van hozzánk. Az étterem nagyon szép és modern. Az étlap választékos ès megújuló. Az ételek nagyon finomak. Ugyanolyan finom az ebédmenü,mint egy vacsora . Kedvesek a pincérek ,gyors a kiszolgálás. Ha egy pizzát rendelünk csak otthonra ,akkor is kedvesek és gyorsak. Bátran ajánlom mindenkinek,aki szereti az igényes éttermet.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 20.
2014 nyár: a la carte gyümölcslevest ettem, ez túl volt fűszerezve szegfű szeggel, hát nem ízlett őszintén megmondva. Mellé marha pörköltet ettem, az jó volt. 2014 ősz: Svéd asztalos ebédet ettünk ott a testvéremmel, finom volt minden. Lehet, más szakács főzte? A pincérek eléggé visszafogottak, de jó értelemben. Udvariasan, készségesek de nem bratyizósak.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Nem nehéz a legjobbnak lenni egy valódi konkurencia nélküli városban, mert az itt nincsen, legalábbis nem a Meiterrán színvonalához méltó. Mindamellett ha lenne is konkurens, akkor is megállná a helyét az étterem. Kiszolgálás gyors, kedves, ételek választéka nagy, minden hétköznap svédasztalos ebéd legalább 25 féle fogásból kb ~1. 600-ért, rengeteg finom pizza.

Legnépszerűbb csomagok Biatorbágyon és környékén
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 27.162,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.282,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.706 - 24.376,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.961 - 51.869,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2023.01.01.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.14. - 2021.12.28.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.713,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Biatorbágy környékén
Vital Hotel Nautis Biatorbágy
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Biatorbágy
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

Caffe Mediterrán Grill House BiatorbágyX