Moniq: Próbáljátok ki Ti is! - Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy

Próbáljátok ki Ti is!

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 20.
2014 nyár: a la carte gyümölcslevest ettem, ez túl volt fűszerezve szegfű szeggel, hát nem ízlett őszintén megmondva. Mellé marha pörköltet ettem, az jó volt.
2014 ősz: Svéd asztalos ebédet ettünk ott a testvéremmel, finom volt minden. Lehet, más szakács főzte?
A pincérek eléggé visszafogottak, de jó értelemben. Udvariasan, készségesek de nem bratyizósak.
Adagok elég nagyok, jól lehet lakni :-)

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Moniq felhasználót?    Igen

2051 Biatorbágy
Szabadság út 39.

2021. május 2.
Sajnálatos eset történt ismét az egyébként remek konyhával rendelkező Mediterrán Grill étteremben. Többx tel hívás nem veszik fel, visszahívás sincs, majd a netes rendelés (email) után fél órával közlik h egyébként 3 óra a kiszállítási idő. Honlapon semmilyen erre utaló üzenet.. Üzletvezetőt...

2020. október 22.
Az a benyomásom, hogy a magyarok többsége kedveli a mediterrán életérzést, az olasz, görög, spanyol tengerpartot, a sok napsütést, ezen nemzetek ételeit, és talán azt az optimista, az életet lazán, könnyedén és vidáman vevő életformát, amelyet Európának eme déli térségéhez köthetünk. Igaz ez a...