Nem tudok róla semmi kiemelkedőt írni

Randevú Cukrászda BicskeRandevú Cukrászda Bicske a térképen

Átlagos 2017. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. július 5.
Bicskén járva, a kisvárost nem ismerve, az utcán egy járókelőt kérdeztem meg, hogy tudna-e a közelben ajánlani cukrászdát vagy fagyizót. A középkorú hölgy a Randevút javasolta, ami pár perces sétával érhető el a központból.
Régi vágású, tipikus vidéki cukrászda egy kerte házból átalakítva. A bejárat melletti kiíráshoz képest némiképp változott a repertoár, de alapvetően jól ismert, középvonalas kalsszikus süteményeket és tortákat árusítanak. Egész tortát előzetesen lehet rendelni. A sütemény és tortaszelet árak elég széles vertikumban mozogtak, a 200 Ft-os krémestől kezdve a 650 Ft-os ország tortáig (Őrség zöld aranya). A mignonból 3 féle is volt, 210 Ft-ba került darabja, vaníliásat, kávésat, csokisat vettem. Árusítanak előre csomagolt apró pogácsát is. Fagylaltból kb. 15 ízt tartanak, ha jól emlékszem, 200 Ft volt egy gombóc. Az a fajta középvonalas ízhatás, amit a szupermarketben mi is megvehetünk kilós kiszerelésben. Tejkaramellát és Raffaello helyett itt Rafael névre keresztelt kókuszosat ettem. Egynek elment, de meglehetősen középszerű élmény volt ez is. Elvitelre vásároltam, de lehet helyben is üldögélni. Vannak rendes asztalok, székek.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Randevú Cukrászda Bicske - Külső képRandevú Cukrászda Bicske - Külső képRandevú Cukrászda Bicske - Étel/italRandevú Cukrászda Bicske - Étel/italRandevú Cukrászda Bicske - Belső
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon