7043 Bikács, Kistápé Liget

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács a térképen

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács értékelése:

1. helyezett az 1 bikácsi étterem közül
215. helyezett Dél Dunántúlon - 497 étterem közül

hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Babits különterem - max. 40 fő
van

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács bemutatkozása

A Zichy Hotel Borostyán étterme

A Zichy Hotel Borostyán étterme

A Zichy Park Hotel 130 fő befogadásra alkalmas, légkondicionált Borostyán étterme a hagyományos magyar ételek és a tájegységre jellemző specialitások mellett a reform konyha remekeivel is várja vendégeit, kérés és igény esetén természetesen a vegetáriánus konyha kedvelőinek is készítenek ételeket.

A szálloda borkínálata elsősorban "hazai", azaz szekszárdi és villányi pincészetek borait sorakoztatja fel, de megtalálhatók az itallapon más hazai borvidékek kiválóságai is.

A Borostyán étteremből nyíló Babits különterem további 30-40 fő fogadását teszi lehetővé. Zenés rendezvények, céges meetingek, csapatépítés esetén közkedvelt, tánctérnek is kiválóan alkalmas.

Az étterem szezonálisan üzemelő teraszának különlegessége a hotel építésekor megvédett és megőrzött 150 éves hatalmas tölgyfa, melynek tövében egy csésze kávé vagy egy pohár bor mellett élvezhetjük a természet csendjét, a hotel parkjának friss levegőjét.
Éttermünk nyitva tartása naponta:

Reggeli: 7.00 – 10.00
Ebéd: 12.00 – 15.00
Vacsora: 18.00 – 21.00

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács képei

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Le a kalappal a svédasztalos reggeli előtt, bőséges választék, gyönyörű tálalás; zománcos edények, fém bögre stb. Hangulatos volt nagyon, bár a pékárú választékot én bővíteném. A vacsora finom volt nagyon, nagy választékkal. Ügyeltek rá, hogy mindig fel legyen töltve minden. A pincérek nagyon illedelmesek, diszkrétek voltak, sosem állt előttünk halomban a tányér.
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdani TSz majort alakított át a tulajdonos négycsillagos welness szállodává. Nagyon elégedettek voltunk a nagy semmibe ágyazott nyugalom szigetével. Az udvarias kiszolgálás, na meg az ízletes, nagy adagok feldobták napunkat. Augusztusban kellemes árnyékos helyen ebédeltünk és egészen a kávéig élveztük a vidék hangulatát. Bátran merjük ajánlani az olvasóknak a helyet.

rigop TOP fotófeltöltő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A céges tréningünk idén bikácson A Zichy Park Hotelban volt, így adta magát az alkalom, hogy végig a hotel éttermében együnk. A reggeli választékos is friss volt mindig. A rántottáért jár a hatalmas pirospont, hogy nem tojásporból, hanem valódi tojásból készült, ez nem mindenhol evidens. Az ebéd is finom volt, 2 féle leves, 2-3 féle főétel, 2 féle desszert.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Gyönyörű környezetben van...Szépek a szobák,szuper a Wellness részleg.Esküvő alkalmából voltunk itt,ennél szebb helyen nem is lehetett volna a szertartást sem megtartani!!A kinti tó csodás és az is szuper,hogy lovashintó is áll rendelkezésre..A külső házikó is nagyon tetszetős és az állatok is tetszettek a gyerekeknek!!
Válasz az értékelésre - 2014. január 13.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, s hogy sikerült kellemes perceket és maradandó emlékeket szereznünk Önöknek. Reméljük, hamarosan újra a Zichy Park Hotel vendégei között üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel:
Zichy Park Hotel
Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem, Zichy Park Hotel

Legnépszerűbb csomagok Bikácsban és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 11.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2020.12.22.
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.14. - 2020.03.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2019.10.13. - 2020.10.14.

Szállodák Bikácsban és környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Velence Resort & Spa Bikács
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapi akció (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem BikácsX