Élményem

Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács a térképen

2017. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. november 5.
Legalább 10 éve- vagy lehet több is már, szerettem volna ellátogatni a hotelba. Most ez szerencsére meg is valósult.
Nagyon szép környezetben helyezkedik. Az ősz színei pompásak. A hotel díszei nagyon szépek. Pont az én stílusomnak megfelelő. Rengeteg képet készítettem róla.
A szoba kényelmes. Bár este kicsit meleg volt. A párna is kicsi, az alvás nem volt a legjobb, de a kilátás kárpótolta ezt a hiányt.
Sajnos alig volt a szobában világítás, így késő délutántól képtelenség volt olvasni, még jó, hogy a halban lehetett. Pozitívum, hogy lehet újságokat olvasni, ami a szállodáé.
Gazdag programlehetőségei vannak a szállodának: csónakázás, petanque, társasjátékok, malom (ez nagyon jó), lengőteke (bár ezt nem szabályosan tették fel), sakk,kerékpár használat..stb.. Ezek ingyenesen állnak a rendelkezésünkre. Viszont, akinek kedve van, lovaskocsikázhat, lovagolhat pénzért..stb.
Wellness részlegen van mit javítani. De a legfontosabb, hogy az élményelemek alig működnek. :(
Ennyi emberre a szauna kicsi.
Vacsora és a reggeli nagyon finom. Csirkehússal töltött pacsa lett a kedvencem. Csak kicsi fura volt, hogy az ételek előtt nem volt kitéve az étel neve, hogy mi micsoda, hanem összesítve volt. Viszont az tetszett, hogy már reggelinél tudtam, hogy mi lesz vacsorára.
Állatok sokasága nagyon jó. A libák kicsik indulatosak :D Szamár meg szomorú, a „nadrágos” tyúk vicces. Nyulacskák cukik..stb.
Kalandpark része nagyon jó lehet tavasszal, de így is kipróbáltunk párat.
Személyzet nagyon kedves, udvarias volt.
Levendulás díszekkel gazdagodva tértem haza.
Remélem, még visszajövök ide! :)
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Zichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - WellnessZichy Park Hotel Bikács - WellnessZichy Park Hotel Bikács - VendéglátásZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - BelsőZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/SportZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - KörnyékZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Külső képZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - Medence/kertZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - EgyébZichy Park Hotel Bikács - Egyéb

Zichy Park Hotel további értékelései

2022.04.13a párjával
Jó kis eldugott helyen van. Pihenésre teljesen kiváló. A különálló részben voltunk, autentikus paraszt ház (szoba), nagyon hangulatos. Cserépkályhával, ami be volt gyújtva mikor megérkeztünk. Ha nem akarsz bajlódni vele, van elektromos fűtés is. A vacsora kielégítő volt. A reggelinél nagyon...
2022.03.26a párjával
Az ételek nagyon finomak, és bőséges a választék. Mindennap volt hús mentes leves és főétel is. A bagett friss és nagyon finom, ahogy a házi tej is. A saját készítésű füstöltárú kiváló. A személyzet kedves és készséges. Mi kifogtuk, hogy kevesebben voltak, így többször is csak ketten élveztünk a...
2021.12.27a párjával
A hely gyönyörű ,aki csendre nyugalomra vágyik. A karácsonyfán kívűl ,más nem igazán utalt a karácsonyra ,az emberek nagy része tréningruhában volt! Az ételek sem igazán ,és a kéttagú zenekar sem illett egy karácsonyi hangulathoz ,ötven éves tánc zenéket játszottak ,iszonyú hangerővel! A szoba...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös