nagyneilona: Hazafelé az Abonyi fogadó mellett - Abonyi Fogadó étterme Bócsa

Abonyi Fogadó étterme Bócsa értékelése
1. helyezett a 2 bócsai étterem közül

Hazafelé az Abonyi fogadó mellett

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
Hazafelé az Abonyi Fogadó mellett nem lehet elmenni, hogy be ne térjünk.
Már sokadszor jártunk itt. Ahogy elhaladunk a fogadó mellett nem lehet nem betérni.
Üres hassal kell betérni, mert egyszerűen akkora adagot kaptunk, hogy nem voltunk képesek helyben az egészet elfogyasztani.
Nagyon kedves a személyzet, gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni a frissensült ételekre.
Csak ajánlani tudom.
Gyerekeket egy kis játékkal le tudják kötni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni nagyneilona felhasználót?    Igen

Abonyi Fogadó étterme Bócsa
6235 Bócsa
II. körzet

2020. június 29.
Egy menüre ugrottam csak be az idő szűke miatt. Kiváló volt, kedves kiszolgálás. Régen láttam hasonlót ...sajnos. Ajánlom aki teheti térjen be. Nem fog csalódni. 😉 Kellemes hely🙂

2020. május 14.
Életem legszörnyűbb brassóiját ettem itt,kiszolgáló személyzet nagyon kedves barátságos.De az étel minősége kifogásolható,krumpli nem volt át sütve ugyan úgy mint a hús sem! A húsnak főtt csülök íze volt.Azért is nagyon el szomorít az esett mert évek óta vissza járó vendégek vagyunk.Többen...

2018. szeptember 6.
Gyors ès kedves kiszolgálás, nagyon finom ètelek, hatalmas adagok, nem ragozom tovább, nagyon jó hely mindenkinek ajánlom.