6235 Bócsa, II. körzet

Abonyi Fogadó étterme Bócsa értékelése:

1. helyezett a 2 bócsai étterem közül
148. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

magyar, angol, német
őrzött parkolás, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség
Visa, EC/MC, Amex

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt gondoltam, mivel annyi pozitív és csak néhány negatív véleményt olvastam, hogy nem csalódhatunk! De igen! A pincérek figyelmetlenek, délután 4 órakor kevés vendég volt, de így is 45 percet kellett várni arra, hogy egy egy hideg, elsózott ételt kihozzanak. A hús száraz, a borsó köret hideg,a sült krumpli sós volt, a kacsamáj hiányzott belőle!

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Egy menüre ugrottam csak be az idő szűke miatt. Kiváló volt, kedves kiszolgálás. Régen láttam hasonlót ...sajnos. Ajánlom aki teheti térjen be. Nem fog csalódni. 😉 Kellemes hely🙂

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 14.
Életem legszörnyűbb brassóiját ettem itt,kiszolgáló személyzet nagyon kedves barátságos. De az étel minősége kifogásolható,krumpli nem volt át sütve ugyan úgy mint a hús sem! A húsnak főtt csülök íze volt. Azért is nagyon el szomorít az esett mert évek óta vissza járó vendégek vagyunk. Többen panaszkodtak már az étel minőségére de bíztam bennük.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Gyors ès kedves kiszolgálás, nagyon finom ètelek, hatalmas adagok, nem ragozom tovább, nagyon jó hely mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Nagyon finom volt , az adag bőséges , ízletes .
A kiszolgálás gyors és figyelmesek .
Mindenkinek ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Először jártunk itt, de nem utoljára. Gyors kiszolgálás, kedves , segítőkész pincérek. A gyönyörűen tálalt ételek akkora adagok voltak, hogy nem bírtuk megenni. A kétszemélyes fatányéros 3 főnek bőven elég lett volna. A kislányom imádta az akváriumot, többször is oda kellett menni megnézni. Ha arra járunk, biztosan betérünk még az Abonyi fogadóba!

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Vidéki hangulat, finom, frissen készült ételek, kiadós adagok, kiszolgálás kifogástalan. Többször ettünk már itt, mindig jó volt minden, itt volt az ideje a dicsérő szavaknak!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
Hazafelé az Abonyi Fogadó mellett nem lehet elmenni, hogy be ne térjünk. Már sokadszor jártunk itt. Ahogy elhaladunk a fogadó mellett nem lehet nem betérni. Üres hassal kell betérni, mert egyszerűen akkora adagot kaptunk, hogy nem voltunk képesek helyben az egészet elfogyasztani. Nagyon kedves a személyzet, gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni a frissensült ételekre.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Ketten ettünk itt és annyit adnak hogy,egyszerűen nem lehet csomagolás nélkül megúszni. Levesek: tárkonyos sertésragu és májgombóc. Főétel: pacal illetve lávakövön sült bélszín

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
Ízek, illatok élménye... óriási adagok, udvarias kiszolgálás, hatalmas választék, ízes magyaros ételek. Mindent a "vevőért"! Nehéz eleget tenni a bölcseletnek..."egyél hogy élj, de ne azért élj hogy egyél. "

Legnépszerűbb csomagok Bócsán és környékén
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.282 - 20.649,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.08.01.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 14.418 - 38.257,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.30. - 2021.12.20.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 39.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.12.22.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.02.11.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2021.01.31.
Sport Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 6.850 - 9.995,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-3-4 éjszaka 10.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, W-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.28.
Tó Szálló
Dunapataj
2020.09.29. - 2021.09.30.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.

Szállodák Bócsa környékén
Colosseum Wellness Hotel Bócsa
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Abonyi Fogadó étterme BócsaX