6235 Bócsa, II. körzet

Abonyi Fogadó étterme Bócsa értékelése:

1. helyezett a 2 bócsai étterem közül
150. helyezett Dél Alföldön - 900 étterem közül

magyar, angol, német
őrzött parkolás, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség
Visa, EC/MC, Amex
Arany Ászok

Abonyi Fogadó étterme Bócsa képei

Szállások Bócsa városában
Wellness csomagok Bócsa városában

Abonyi Fogadó étterme Bócsa vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Egy menüre ugrottam csak be az idő szűke miatt. Kiváló volt, kedves kiszolgálás. Régen láttam hasonlót ...sajnos. Ajánlom aki teheti térjen be. Nem fog csalódni. 😉 Kellemes hely🙂

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 14.
Életem legszörnyűbb brassóiját ettem itt,kiszolgáló személyzet nagyon kedves barátságos. De az étel minősége kifogásolható,krumpli nem volt át sütve ugyan úgy mint a hús sem! A húsnak főtt csülök íze volt. Azért is nagyon el szomorít az esett mert évek óta vissza járó vendégek vagyunk. Többen panaszkodtak már az étel minőségére de bíztam bennük.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Gyors ès kedves kiszolgálás, nagyon finom ètelek, hatalmas adagok, nem ragozom tovább, nagyon jó hely mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Nagyon finom volt , az adag bőséges , ízletes .
A kiszolgálás gyors és figyelmesek .
Mindenkinek ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Először jártunk itt, de nem utoljára. Gyors kiszolgálás, kedves , segítőkész pincérek. A gyönyörűen tálalt ételek akkora adagok voltak, hogy nem bírtuk megenni. A kétszemélyes fatányéros 3 főnek bőven elég lett volna. A kislányom imádta az akváriumot, többször is oda kellett menni megnézni. Ha arra járunk, biztosan betérünk még az Abonyi fogadóba!

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Vidéki hangulat, finom, frissen készült ételek, kiadós adagok, kiszolgálás kifogástalan. Többször ettünk már itt, mindig jó volt minden, itt volt az ideje a dicsérő szavaknak!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
Hazafelé az Abonyi Fogadó mellett nem lehet elmenni, hogy be ne térjünk. Már sokadszor jártunk itt. Ahogy elhaladunk a fogadó mellett nem lehet nem betérni. Üres hassal kell betérni, mert egyszerűen akkora adagot kaptunk, hogy nem voltunk képesek helyben az egészet elfogyasztani. Nagyon kedves a személyzet, gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni a frissensült ételekre.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Ketten ettünk itt és annyit adnak hogy,egyszerűen nem lehet csomagolás nélkül megúszni. Levesek: tárkonyos sertésragu és májgombóc. Főétel: pacal illetve lávakövön sült bélszín

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
Ízek, illatok élménye... óriási adagok, udvarias kiszolgálás, hatalmas választék, ízes magyaros ételek. Mindent a "vevőért"! Nehéz eleget tenni a bölcseletnek..."egyél hogy élj, de ne azért élj hogy egyél. "

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 4.
Tágas parkoló. Figyelmes, gyors és szakszerű kiszolgálás, gyönyörű, hangulatos és tiszta környezetben. Aromás kávé, hideg üdítők és sörök. Kellő választék, gusztán tálalt és ízletes ételek, jó árak, fantasztikus adagok! Ha egyszer már jártunk ott, biztosan visszatérünk. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek! Nem szabad kihagyni!

Legnépszerűbb csomagok Bócsán és környékén
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 51.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék süteménnyel és fagylalttal, kincskereséssel, wellness és fitness használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.18. - 2020.08.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.18.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 17.011,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.08.31.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 13.833 - 42.236,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.30. - 2021.12.20.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.07.04.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.

Szállodák Bócsa környékén
Colosseum Wellness Hotel Bócsa
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)

Abonyi Fogadó étterme BócsaX