takiri: Újra betérünk, az tuti! - Abonyi Fogadó étterme Bócsa

Abonyi Fogadó étterme Bócsa értékelése
1. helyezett a 2 bócsai étterem közül

Újra betérünk, az tuti!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Először jártunk itt, de nem utoljára. Gyors kiszolgálás, kedves , segítőkész pincérek. A gyönyörűen tálalt ételek akkora adagok voltak, hogy nem bírtuk megenni.A kétszemélyes fatányéros 3 főnek bőven elég lett volna. A kislányom imádta az akváriumot, többször is oda kellett menni megnézni. Ha arra járunk, biztosan betérünk még az Abonyi fogadóba! :-)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni takiri felhasználót?    Igen

Abonyi Fogadó étterme Bócsa
6235 Bócsa
II. körzet

2020. június 29.
Egy menüre ugrottam csak be az idő szűke miatt. Kiváló volt, kedves kiszolgálás. Régen láttam hasonlót ...sajnos. Ajánlom aki teheti térjen be. Nem fog csalódni. 😉 Kellemes hely🙂

2020. május 14.
Életem legszörnyűbb brassóiját ettem itt,kiszolgáló személyzet nagyon kedves barátságos.De az étel minősége kifogásolható,krumpli nem volt át sütve ugyan úgy mint a hús sem! A húsnak főtt csülök íze volt.Azért is nagyon el szomorít az esett mert évek óta vissza járó vendégek vagyunk.Többen...

2018. szeptember 6.
Gyors ès kedves kiszolgálás, nagyon finom ètelek, hatalmas adagok, nem ragozom tovább, nagyon jó hely mindenkinek ajánlom.