Étteremteszt 308.- Jó ebédhez....

Véndiófa Csárda BocskaikertVéndiófa Csárda Bocskaikert a térképen

2019. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 3.
...ajánlott hely.
Tegnap vetődött fel,hogy itt kellene a szombati ebédet megejteni. Idejét sem tudtam mikor voltunk itt utoljára,több mint másfél éve,szóval időszerű. Nehezen de leparkolunk az egyetlen helyre. Ebédidő van,az étterem üres,a terasz majdnem tele van,ebben a melegben kellemesebb. Az étlap, ,.mitinnának?,,protokoll után szétnézünk. Ma kemencés ételek is vannak,az illat messziről árulkodik,külön ét lapot(A4-es) kapott. Érkezés 14.00-kor. Az étlap egy csárdához kitűnő,csak levesből 11(!!) féle van,ami mindig a konyha erejét és felkészültségét mutatja.
Az italok hűtése kiváló. Van Heineken és búzasör is,előbbi 0.33-as kiszerelésben. A leves a 6.percben(!) megérkezik.
Na,erre utaltam a konyha erejével. Az Újházi tyúkhúsleves,normális adag,tartalmas,forrón tálalják. Zöld erős paprika nincs,csak Erős Pista. A leves teljesen jó,finom,be is gyűrjük az utolsó cseppig. A főételek már 14,28-kor megjönnek,pincérünk sürög és forog,jól teszi a dolgát. A tálalás szép,esztétikus,adagok nagyok,kivétel az én mandulás házi morzsában sült csirkemellem krumplipürével,ami két kis szelet hús. Igaz a 2,150 ft-ban a köret is benne van. A meggyragu is finom hozzá. Társaim a rántott velőrózsával és a fatányérossal küzdenek.
A hússal nincs gond,jóizű,a köretek is jók,de mi tagadás,tudtam volna még enni.
Ezért desszertet is kérünk,ani gránátalmás panna cotta és Diófa palacsinta formájában érkeznek. A palacsintán túlteng a tejszinhab. De a tányér jól mutat!
Zajszint átlagos,halk zene a háttérben,középértéken 59 db-t mérünk,ez még jó!
Elvitelre is kérünk egy főételt,serpenyőben sűlt szűzpecsenyét.
Kapunk egy igazán jó piazza d'oro kávét,és kérjük a számlát.
Részletes,pontos,áttekinthető,20,625 ft,ez 4 főételre italokkal kávékkal együtt,3 embernek,roppant korrekt összeg. A kiváló leves 950 ft,a fatányéros 2,750,egy halászlé 1.750 ft. Egy 0,33-as Heineken 430,egy kóla 385,a kitűnő kávé 360 ft. Az edelweiss 750 ft. Távozunk 15,20-kor,étkezési idő 80 perc.
Összegzés:
Jó ételek,gyors konyha,fürge,igyekvő pincér,kiváló ár érték arány,hangulatos hely,tisztasággal sincs gond. A velőrózsához igénytelen ,,zacskós,,sűlt krumplit szolgáltak fel,a húsadagok nem bőségesek! Közepes,jóindulattal.
A levesek kiválóak,a kávé is,a desszert átlagos. Az étlap választékos.
Bátran ajánlom egy jó ebédre bárkinek.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8,5/10 pont
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Véndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső képVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső képVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső képVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső képVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső képVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étlap/itallapVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - BelsőVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - Étel/italVéndiófa Csárda Bocskaikert - EgyébVéndiófa Csárda Bocskaikert - Külső kép

Véndiófa Csárda további értékelései

2022.09.28a párjával
Szeretem a csárdákat. Több éve járunk ide. Soha nem csalódtunk. . Azonnal étlap érkezik,mire az innivalókat kihozza az ételeket is rendeljük. Érkezünk 14.04-kor. Az Újházi tyúkleves 15 perc alatt megérkezik,mire megesszük 10 perc múlva a főételek is megjönnek. A leves Erős Pistával...
2022.03.13a párjával
Rendkívül finom ízek, nagy választék, ár-érték arányban kiváló. Hagyományos csárda hangulat. Kedves, udvarias pincér csapat. Vadas ételeket kifejezetten ajánlom!
2021.08.10gyerekekkel
A Vadaspark szombati látogatása és a jó 4 órás program után esedékes egy jó ebéd ezért hazafelé megállunk a csárdánál. Jó hír, hogy nyitva van,túlélték a járványt,lássuk hogyan. Érkezés 16.30-kor. Étlap és italrendelés letudva. A 11 féle leves változatlanul az étlapon. Személyzet 2 tagu...
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok