Bogács és környéke

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Margaréta Apartman Bogács vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2015. március 29.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük itt, egy hirtelen jött ötlettől vezérelve és nem bántuk meg! =)
A recepción kedvesen, segítőkészen fogadtak minket. Az apartman 2 kis igényesen, praktikusan berendezett szobából áll (aminél a tv hiánya csak kezdetben okozott meglepetést, de végül is meg van ember nélküle), van még egy praktikusan kialakított konyha, melyhez egy erkély is tartozik (kár, hogy a szomszéd udvarára néz), illetve egy zuhanykabinos fürdőszoba.
Margaréta Apartman Bogács - SzobákMargaréta Apartman Bogács - Szobák
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, vendégbarát szálláshely. A fogadtatás nagyon kedves volt, 1 ü egri bor ajándékba. Kulturált, szép tiszta apartmanok. A bútorok kényelmesek, csendes környék. Pihenésre is nagyon alkalmas hely. Őrzött parkoló van. Nagyon szép vidék, sokfelé lehet kirándulni. a házigazda nagyon barátságos, kedves, segítőkész. Nagyon jól éreztem magam.
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
Immár 4 éve visszatérő vendégei vagyunk a Margaréta Apartmanháznak. Az apartmanház egy csendes utcában van, így a pihenés garantált. A szállásadó maximálisan kedves, rugalmas és segítőkész a vendégekkel, az apartmanok tiszták, modern bútorokkal vannak berendezve, a konyha jól felszerelt, igény szerint légkondi is van a szobákban.
Margaréta Apartman Bogács - Külső képMargaréta Apartman Bogács - Szobák