Csilla-Bodajk: Csak,ha: bírod a bulizókat, füstöt, szúnyogokat! - Thermál Szálló Bogács

Thermál Szálló Bogács értékelése
5. helyezett az 50 bogácsi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csak,ha: bírod a bulizókat, füstöt, szúnyogokat!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Diákszálló-faházas elhelyezés:
-Pici alapterület,3 főre berendezett minikonyha,tusoló," étkező",csigalépcső,odafent hálótér.
Építéskor még nem hőszigeteltek, így odafent rekkenő hőség,egy tetőtéri ablak van szúnyogháló nélkül-az sem jó,ha kinyitod,az sem,ha nem,mert eleve tele van szúnyoggal,amikor átveszed a kulcsot...Ágy?Isten ments!!!Földre tettük a matracot:( Férjem lent aludt összekuporodva strandmatracon-annyi hely nem volt, hogy elférjen-,törölközőkön,pár fokkal hűvösebb volt lent...Gólyabálos banda velünk szemben hajnali 4-ig vonyítottak,"szórakoztak", grilleztek, valami rettenet volt...Reggel 8-kor gyakorolni kezdett a kb 40 fős rezesfúvós zenekar,akiket már előző estéről el is felejtettünk...összességében minden kellemetlenséget,mégis a szúnyoginvázió volt a legnehezebben felejthető,mert annak 1 hétig viseltük nyomát... 9 órakor átmentem a recepcióra,hogy kijelentkezzünk,maradtunk volna még 2 éjszakát,de még a gyerekeim is azt mondták, hogy nem alszanak itt még egy éjszakát, menjünk haza! Panaszommal egyáltalán nem foglalkozott a hölgy, s közölte,h a le nem töltött éjszakákat is ki kell fizetnem,nem megrendeltem a szolgáltatást. Ez az egy éjszaka sem ért egy forintot sem, ha tudom,hogy mi vár ránk, akkor sem vállaljuk, ha ők fizetnek érte!! Hosszas telefonálás után végül csak azt a bosszantó, fárasztó, felejthetetlen éjjelt kellett fizetnem...Egyetlen pozitívummal zárom, h mégsem legyen annyira rossz: az ár tartalmazta a fürdőbelépőt! :))

Át kell gondolni! :(

Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni Csilla-Bodajk felhasználót?    Igen

3412 Bogács
Dózsa György u. 16.

2019. június 11.
A szállóhoz tartozó komfortos faházakban voltunk, 3 percre a fürdőtől. A retro berendezés ( a zuhanyon kívül) nem zavart, tisztaság volt, törölközők, tusfürdő, alap konyhai felszerelés rendben. Ami sajnos mindhárom éjszaka rendkívül zavart, szerintem egy gyógyhelyen még pünkösdkor sem...

2018. január 1.
Thermal Hotel A épület apartman remek. Fútése kiváló, felszerelése jó. Van belső és külső medence is. Recepció: kedves személyzet, thermal fűrdő: nagyon kellemes. A hotelből fürdőköpenyben kiválóan megközelíthető. Fürdőköpenyt vinni kell. Külső vendégeknek jelenleg öltöző-konténerek a felújítás...