Thermál Szálló Bogács

3412 Bogács, Dózsa György u. 16.

Thermál Szálló Bogács a térképen

Thermál Szálló Bogács értékelése:

2. helyezett az 54 bogácsi szállás közül

Thermál Szálló Bogács vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Diákszálló-faházas elhelyezés:
-Pici alapterület,3 főre berendezett minikonyha,tusoló," étkező",csigalépcső,odafent hálótér. Építéskor még nem hőszigeteltek, így odafent rekkenő hőség,egy tetőtéri ablak van szúnyogháló nélkül-az sem jó,ha kinyitod,az sem,ha nem,mert eleve tele van szúnyoggal,amikor átveszed a kulcsot. . . Ágy? Isten ments! ! !

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A szállóhoz tartozó komfortos faházakban voltunk, 3 percre a fürdőtől. A retro berendezés ( a zuhanyon kívül) nem zavart, tisztaság volt, törölközők, tusfürdő, alap konyhai felszerelés rendben. Ami sajnos mindhárom éjszaka rendkívül zavart, szerintem egy gyógyhelyen még pünkösdkor sem megengedhető, a hajnalig tartó hangos zene, artikulátlan "éneklés", erősítők dübörgése.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Thermal Hotel A épület apartman remek. Fútése kiváló, felszerelése jó. Van belső és külső medence is. Recepció: kedves személyzet, thermal fűrdő: nagyon kellemes. A hotelből fürdőköpenyben kiválóan megközelíthető. Fürdőköpenyt vinni kell. Külső vendégeknek jelenleg öltöző-konténerek a felújítás idejére. Szállóvendégként kiváló pihenési lehetőség.

Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.30-ig

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

BogácsX