Patyi Hotel Bögöte

Patyi Hotel Bögöte értékelése:

1. helyezett az 1 bögötei szállás közül
73. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Patyi Hotel Bögöte bemutatkozása

A Patyi Étterem és Hotel az E66-os úton található, félúton az osztrák határ és a Balaton között. Ízletes ételeket, ingyenes parkolást és ingyenes WiFi elérést kínál. A szálloda minden szobája tartalmaz egy saját fürdőszobát és egy tévét. A légkondicionált étterem egy nyári terasszal is büszkélkedhet. Tradicionális magyar ételeket és nemzetközi konyhát kínál. A szálláshely szobáinak száma: 22.

Patyi Hotel Bögöte vélemények

Anikó11 TOP szállásértékelő
Anikó11 TOP étteremértékelő
Anikó11 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2021. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. március 14.
Udvarias, kedves személyzet, patyolattiszta szobák és kitűnő reggeli. Nincs mit ragozni,kiváló szállás.Legkozelebb is itt szállunk meg! Köszönjük!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
A hotel az étterem egy hatalmas épület, mi az úttól távol eső részén kaptunk szobát, így lehetett pihenni, nem zavart a forgalom. A hotel szépen kialakított, kiülési lehetőséggel és parkolóval. Figyelmeztető tábla és kézfertőtlenítő rögtön a bejáratnál lett elhelyezve. Tágas recepció asztallal, fotellal ellátva.

Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, baba és gyermekbarát szolgáltatásokkal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.25-ig
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Bögöte környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

BögöteX