Kiskastély Kávézó Bóly
7754 Bóly, Szabadság u. 1.

Kiskastély Kávézó Bóly a térképen

Szállások Bóly városában
Wellness csomagok Bóly városában

Kiskastély Kávézó Bóly vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Egy kánikulai napon tértünk be családi ebédre az árnyas kerthelyiségbe. A pincér kedvesen, mosolyogva fogadott bennünket, nem foglaltunk előre asztalt, de rögtön a megoldást kereste és meg is találta. Ajánlással, napi különlegességekkel említésével segítette a választást. Többféle ételt rendeltünk, valamennyi mind beltartalmában, mind megjelenésében nagyszerű volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon orulunk, hogy ratalaltunk erre a bolyi vendeglore, ami egy fouri kastelybol lett kialakitva. Jo izlessel es igenyesen felujitott epulet, finom etelek, udvarias kiszolgalas es napsutes. Mi kell ennel tobb egy vasarnapi ebedhez? Az kulon emlitesre melto, hogy a rendeles utan, de meg az etelek megerkezese elott, apro falatkakkal kedveskednek a vendegeknek, ezzel is megroviditve a varakozas perceit.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
Imádom Baranya megyét. Szép, kalandos, és sokszínű, mindig tartogat meglepetéseket. Mint ahogy Bóly is. Ezt a sváb kisvároskát bárki megirigyelheti. Csodás parkok, tisztaság, szökőkutak, borospincék, színek, fejlődés és hagyomány. A Kiskastély Kávézó EU-s forrásból újult meg. Az egykori Montevovou család lovardájából kialakított helyen a belső tér és a kert is nagyon hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Bólyon és környékén
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.25. - 2021.10.23.
2020.10.22. - 2021.10.23.

Szállodák Bóly környékén
Ametiszt Hotel Bóly
Dráva Hotel Thermal Resort Bóly
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Bóly
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)