szemesu

szemesu adatlapja

Regisztráció2016.12.27
Utoljára itt2023.10.13

2023. október 7.a párjával járt itt
Egyetlen, nyitvalévő étteremként találtuk a Judit Éttermet Hajóson. A bejárat nem igazán hivogató, de mivel éhesek voltunk, hát betértünk. Bent már több asztalnál jóizűen falatoztak, ezért mi is úgy döntöttünk, hogy maradunk. A hely inkább retrónak mondható, de általában ilyen helyeken még őrzik a régi izeket.
2023. október 13.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a pécsi Magda Cukrászdában. Ízlésesen kínált, nagyon finom és friss süteményeik vannak. A kiszolgálás a pultnál történik és utána hozzák az asztalokhoz a megrendelt és kifizetett termékeket. Évek óta idejárunk, mert mindig ugyanazt a minőséget kapjuk. Igaz, az árak időközben kissé felmentek, de hát hol nem?
Szörnyű 2017. október 15.családjával járt itt
Ez az a hely, ahol a kilatast kell megfizetni, de azt jo dragan es ezen nemcsak a penzbelit, hanem a tapasztalatot is ertem. Par evvel ezelott jartam mar itt es kellemes emlekekkel tavoztam, ezert a tegnapi, szep oszi szombaton ugy dontottunk, hogy a nalunk vendegeskedo kulfoldi rokonat, ismerosoket is elvisszuk erre gyonyoru helyre, egy finom ebedre.