Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya

4,2
az 1 bonnyai szállás közül
Panzió minősítés alatt, Falusi szálláshely, Üdülőház
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem BonnyaSomogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya

A Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem legnépszerűbb csomagjai

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Nyár Somogyban (min. 2 éj)
Nyár Somogyban
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya vélemények

Kiváló 2024. február 22.a párjával járt itt
Természetközeli, különleges hely az erdő kapujában.
Nagyon friss a levegő, éjszaka szinte a csöndtől nem tudtam aludni, szokatlan volt (belvárosban élünk).
A személyzet kedves volt és segítőkész. Kár, hogy nem volt épp segway oktató, mert kipróbáltuk volna.
Visszatérünk minden bizonnyal.
Kiváló 2023. szeptember 7.a párjával járt itt
A parkolással nem voltunk elégedettek, az utolsó új ház mellett két autó fért el az árokparton. A ház körül nem volt lépcsőfeljáró, a kavicson botladoztunk, vagy meg kellett kerülni a házat. Az ebédlő megközelítése is nehézkes volt a keskeny lépcsők miatt. Az étkezés minden várakozásunkat felül múlta, ízletes, bőséges ételek.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem válasza
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését! Kifejezetten örülünk, hogy konyhánk ízvilágával, illetve házigazdáink munkájával elégedettek voltak :-) Új szobáinknál még valóban folyamatban van 1-1- befejezésre váró kisebb munkafolyamat. Mindemellett bízunk abban, hogy komfort áron biztosított, superior minőségű szobáink belső kényelme e tekintetben kárpótolta Önöket.
2023. szeptember 11., Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem, Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Gyenge 2023. augusztus 21.a párjával járt itt
Az interneten meghirdetett szolgáltatások messze voltak a valóságtól. Medence koszos algás. Szaunánál nincs ágy hogy utána kicsit pihenjen az ember. Reggeli, Vacsora idő szűk 1 óra. Kaja sokszor fél órát csúszott. Apartmanban nincs hűtő. A bár étterem este 18 kor ált. bezárt. Matrac kényelmetlen, kifeküdt. Kevés személyzet.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem válasza
Kedves János,

Köszönöm észrevételeit, amelyet szomorúan olvastam. Az Ön által leírtakat kivizsgáltam és az alábbiakról szeretném tájékoztatni:

Üdülőfalunk nem rendelkezik hagyományos értelemben vett apartmanokkal. Az értékesítési felületen egyértelműen látható, hogy „Comfort kétágyas” szobákat értékesítünk.
2023. augusztus 23., dr. Gyebrószky Szilvia, Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
2023. július 25.a párjával járt itt
Gyönyörű vidék, szép tájak. Kedves emberek. A száĺlás kényelmes volt, izlésesen berendezett. A szobát úgy hírdették , hogy nem kell klíma, de egy ventillátor elkelt volna, ugyanis az új szobák egymás mellett vannak és mindenki eljárkál a másik szobája előtt. Ha a függöny el van húzva, akkor nem jár a levegő.
Átlagos 2022. augusztus 27.a párjával járt itt
Láthatólag egy szebb napokat megélt szálloda ami mára már kissé lelakott állapotban van. Sajnos környékre semmi fakultatív programot nem szerveznek. A személyzet nagyon kedves segítőkész de a mai kornak megfelelő vendéglátástól ez még kicsit messze van. Összességében ez számunkra EU- s hely volt: Egyszer és utoljára.
Kiváló 2022. július 19.barátokkal járt itt
Falunapon voltunk a környéken baráti társasággal és nagyon jól éreztük magunkat. Király az e-bike és a segway, így könnyebb volt elmenni kirándulni az erdőbe. Eddig csak hallottunk somogy erdei kincseiről, de most láttunk őzet és fácánt is. Nekem konkrét szabadságérzetem volt a helyen.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Egyéb
Kiváló 2022. július 18.gyerekekkel járt itt
Nekünk most pont ez kellett a budapesti hajsza és életmód mellett. Kisgyermekünkkel szabadon sétáltunk, nagyon finomakat ettünk, jó fej volt a személyzet és szép a környezet. AZ első nap szokatlan volt számunkra reggel a madarak és a természet finom ébresztése, de hamar átvettük a hely rezgését, különleges és természetközeli elhelyezkedését.
2021. november 2.gyerekekkel járt itt
Négy kisebb gyerekkel és egy kutyával voltunk 3 éjszakát! Nagyon jól éreztük magunkat. A Lencsés házban laktunk, így nem zavartunk senkit. Kellemes környezetben, jókat kirándultunk, az idő is kedvezett hozzá. Finom ételeket ettünk! A személyzet nagyon segítőkész, kedves volt. A gyerekeknek szerveztek tökfaragást, aminek nagyon örültek.
Köszönjük a kedvességet, ajánlom másoknak is, hogy próbálják ki.
2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt, nagy zöld területen fekszik. A személyzet udvarias és segítőkész volt. Reggelit és ebéd/vacsorát itt ettünk. Mennyiségre és minőségre nem panaszkodhattunk, nekem egy picit kevésnek tűnt az étlap a 'la carte választéka, de egy ilyen kis faluban talán elnézhető. :) Ami nem tetszett: szikkadtak és szárazak voltak a pékáruk.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - EgyébSomogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Egyéb
Gyenge 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
A szállásunk botrányosan kicsi volt. A tetőtérben kaptunk szobát 2 oldalról kb 1. 5 méteren gerendával amiben állandóan bevertem a fejem ill. az egész szoba kb 6-8 m2 volt, se egy asztal vagy egy szék amire leülhettünk volna se egy szekrény amibe be lehetett volna pakolni. Ezt a szobát nem szabadott volna kiadni.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya a térképen
7281 BonnyaKossuth u. 82/a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • pezsgőfürdő • finnszauna
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem