Vadgesztenye Étterem Bordány
6795 Bordány, Kossuth u. 58.

Vadgesztenye Étterem Bordány a térképen

Szállások Bordány városában
Wellness csomagok Bordány városában

Vadgesztenye Étterem Bordány vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Retro hangulat, hatalmas adagok, kedves és gyors kiszolgálás, házias ízek, finom ételek, megfelelő árszint, széles választék, délután 4-kor is. A velőspacal és a Csóka pulykamell is akkora adag volt, hogy még két étkezésre is alig tudtuk megenni. Egyetlen kifogást találtunk csak: a cola a kérés ellenére sem volt jéghideg.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Folyamatosan visszatérő vendég vagyok, szívesen megyek. Van egy kedves pincérnő, jó látni, hogy hogy szereti amit csinál, ami a többiekről nem 100%-osan mondható el minden alkalom. Amit az étterem vezetősége felé jelezné,k viszont egy elég kellemetlen dolog, főleg többszörösen megélni. .

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18.
Hazaúton, fáradtan és éhesen álltunk meg Bordányban. Kicsit megijedtünk, mert üres, lakodalomhoz előkészített étterem fogadott bennünket, de a személyzet elénk sietett és paravánnal elválasztott asztalokhoz kísért bennünket. A rendezvény ellenére zavartalanul étkeztünk, kétszemélyes bordányi tálat rendeltünk.

Legnépszerűbb csomagok Bordányban és környékén
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2018.06.11. - 2021.01.01.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.04. - 2021.08.02.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.02. - 2021.08.02.

Szállodák Bordány környékén
Colosseum Wellness Hotel Bordány
Grand Hotel Glorius Bordány
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Vadgesztenye Étterem BordányX