Vadgesztenye Étterem Bordány
6795 Bordány, Kossuth u. 58.

Vadgesztenye Étterem Bordány a térképen

Szállások Bordány városában
Wellness csomagok Bordány városában

Vadgesztenye Étterem Bordány vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Retro hangulat, hatalmas adagok, kedves és gyors kiszolgálás, házias ízek, finom ételek, megfelelő árszint, széles választék, délután 4-kor is. A velőspacal és a Csóka pulykamell is akkora adag volt, hogy még két étkezésre is alig tudtuk megenni. Egyetlen kifogást találtunk csak: a cola a kérés ellenére sem volt jéghideg.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Folyamatosan visszatérő vendég vagyok, szívesen megyek. Van egy kedves pincérnő, jó látni, hogy hogy szereti amit csinál, ami a többiekről nem 100%-osan mondható el minden alkalom. Amit az étterem vezetősége felé jelezné,k viszont egy elég kellemetlen dolog, főleg többszörösen megélni. .

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18.
Hazaúton, fáradtan és éhesen álltunk meg Bordányban. Kicsit megijedtünk, mert üres, lakodalomhoz előkészített étterem fogadott bennünket, de a személyzet elénk sietett és paravánnal elválasztott asztalokhoz kísért bennünket. A rendezvény ellenére zavartalanul étkeztünk, kétszemélyes bordányi tálat rendeltünk.

Legnépszerűbb csomagok Bordányban és környékén
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.05.31.
Mozart Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 6.333,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.01.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.

Szállodák Bordány környékén
Colosseum Wellness Hotel Bordány
Grand Hotel Glorius Bordány
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Vadgesztenye Étterem BordányX