Lorenzo Pizzeria & Étterem Borsodnádasd

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lorenzo Pizzeria & Étterem Borsodnádasd vélemények

Kiváló 2020. március 11.barátokkal járt itt
Igényesen és nagyon szépen kialakított étterem. Nőnap előtt jártam ott minden asztalon élő virággal kedveskedtek a hölgyeknek! Finom házias ízek,bőséges adagok nagy választék! Többféle ételt és a pizzát is megkóstoltuk,de csak dicsérni lehet,kiváló ízek,gratulálunk a szakácsoknak! ! ! Megcsodáltuk a kemencét amiben a pizzát sütik! Remek kiszolgálás mindenkinek csak ajánlom! ! !
Kiváló 2018. szeptember 25.egyedül járt itt
Az oldalon és a pizzéria fb. oldalán olvasott pozitív értékelések alapján döntöttem úgy, hogy betérek ebbe a pizzázóba. Maga a pizzázó eldugott kis utcában található. A megközelítése nehézkes de megéri betérni mert valóban finom pizzát sikerült elfogyasztanom. Maga a pizzázó nagyon igényes, modern, szép és tágas.
Lorenzo Pizzeria & Étterem Borsodnádasd - Étel/ital
Kiváló 2017. november 22.barátokkal járt itt
Egy Ózd környéki kirándulás alkalmával tértünk be a vendéglőbe, és mondhatom, hogy pozitív csalódásban volt részünk. Várakozásainkat bőven túlszárnyalta a Lorenzo Étterem, ahol nagyon hangulatos berendezéssel és kedves személyzettel találkoztunk. Az étlap szerencsére nem túl hosszú, de van miből válogatni a pizzát kedvelőknek és a hagyományos ételekre vágyóknak egyaránt.
Lorenzo Pizzeria & Étterem Borsodnádasd - Étel/italLorenzo Pizzeria & Étterem Borsodnádasd - Étel/ital