balastra

balastra adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.03.22
Utoljára itt2023.04.16

Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Merem állítani, hogy környék legjobb ár/érték arányú helye. Söröző és vendéglő egyben. Hozza a jó értelemben vett kisvendéglő hangulatot, különösen nyáron, szép időben a teraszon, de télen is jó ide betérni. Legutóbb ketten mentünk a párommal, hétköznap este, a kiszolgálásra nem kellett sokat várni, a csapolt Staropramen kortyolgatása közben gyorsan telik az idő.
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.
Kiváló 2017. március 15.családjával járt itt
Öt fős családommal jártunk, életünkben először az egyébként évtizedek óta működő Vörös Postakocsiban. Egyből az elején leszögezem, hogy a honlapjukhoz képest sokkal jobb a vendéglő, igazán pozitív csalódásban volt részünk, amikor beléptünk, és ez folytatódott a kiszolgálással, és a finom falatokkal :)
Torkos Csütörtökön vettünk részt, és számomra óriási pluszpont, hogy az étterem teljesen gördülékenyen, fennakadás nélkül szervezte meg ezt a magasabb forgalommal, jóval több vendéggel járó napot.
Felhasználó fényképei:
Vörös Postakocsi Étterem Budapest - Vörös Postakocsi Étterem Budapest -