Megbízható hely,de nem több

Határmenti Vigadó BozsokHatármenti Vigadó Bozsok a térképen

2018. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 2.
Vas megyében szinte már legendássá vált a határmentén található csárda. környezet valóban csodás, nyáron hangulatos kinn ülve a teraszon ebédelni.Ami az ételeket illeti ott bizony komoly hiányérzetem van. A nagyon szép, gusztusos tálalás ( lásd csatolt fotók) sokszor elfedi az ízek hiányát.Az adagok ugyan nagyok,de az ízek bizony egysíkúak. A szakács bátortalan lehet, mert nem mer fűszerezni. Eléggé egy kaptafára készül minden. Alighanem az a probléma, hogy túl nagy a kínálat. Van vagy hetven fogás, Talán jobb lenne helyette csak 30, de azokat ízesen kellene elkészíteni.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital

Határmenti Vigadó további értékelései

2022.02.02családjával
Hát inkább nem írok semmit, mert ha jót nem tudsz rosszat ne akarj elven vagyok.El kell menni EGYSZER kipróbálására! De csak erős idegzetüeknek ajánlott!
2021.08.29a párjával
Ismerősök ajánlására kerestük fel a Határmenti vigadót. Bozsokon a szőlőhegyen. Nagyon hangulatos hely, rengeteg vendég. De sikerült helyet kapni. A tömeghez képest gyors kiszolgálás. Bőséges választék. Tetemes mennyiségű adagok. A III osztályhoz képest jó ízek. Megérte elmenni ebédelni.
2020.06.16barátokkal
Talán az egyik legjobb hely ahol megfordultam! Tisztaság hangulatos környezet,kedves kiszolgálás,bőséges finom az étel. Az árak normálisak.
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?