9727 Bozsok, Szõlõhegy

1. helyezett az 1 bozsoki étterem közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

csárda, étterem, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC, Amex
Gösser, Soproni

Határmenti Vigadó Bozsok képei

Határmenti Vigadó Bozsok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Talán az egyik legjobb hely ahol megfordultam! Tisztaság hangulatos környezet,kedves kiszolgálás,bőséges finom az étel. Az árak normálisak.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Már olvastam a csárdáról s mivel a környéken tartózkodtunk, de már ebéd után voltunk, betértünk egy kávéra hogy megnézzük a helyet, s ha tetszik akkor a következö napokban betérnénk ebédre is. A csárda egy asztal kivételévej üres volt / péntek cca 14. 00 ó. / a megrendelt capuccinóra várva úgy döntöttünk hogy megeszünk egy - egy adag gundel palacsintát is.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Már sokszor jártunk itt az elmúlt tíz évben és az idén is a kőszegi kirándulásunkkor az étterem mellett döntöttünk. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert nagyon hangulatos; finom és bőséges ételeket ehetünk , gyors kiszolgálással. Amiben az elmúlt időkhöz képest csalódtunk, hogy nagyon kevés a pincér és sokat kell rájuk várni ( csak egy kedves pincérrel találkoztunk, akit régóta ismerünk látásból - copfos, magas és mindig mosolyog).

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Vas megyében szinte már legendássá vált a határmentén található csárda. környezet valóban csodás, nyáron hangulatos kinn ülve a teraszon ebédelni. Ami az ételeket illeti ott bizony komoly hiányérzetem van. A nagyon szép, gusztusos tálalás ( lásd csatolt fotók) sokszor elfedi az ízek hiányát. Az adagok ugyan nagyok,de az ízek bizony egysíkúak.

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mert akkorák az adagok, hogy ötletem sincs, ki bírja megenni. Természetesen elcsomagolják. Mi sajnos szállodában laktunk, így nem volt módunk elvinni a maradékot. Pedig 3 napig ettük volna még. A mennyiség nem megy a minőség rovására, persze eleve szeretni kell ezt a fajta konyhát. Diétázók ne ide jöjjenek. Ez még a hagyományos, jó étterembe vett magyaros vendéglátás háza.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sötétedéskor értünk a vendéglőhöz, ahol már nem volt sok parkoló hely. Az hogy ennyire népszerű, nem csodálkozunk, mivel gyönyörű, lugasos, nádtetős, gyertyafényes vigadónál találtuk magunkat. Szerencsére nem volt telt ház, így ki tudtunk egy hangulatos zúgott választani. Rögtön hozták is az étlapot, amiről alig tudtunk választani.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kedves személyzet, finomabbnál finomabb és bőséges mennyiségű ételek. Az étterem tele volt vendéggel, mégis gyors volt a kiszolgálás. A gyerekek újházi tyúkhúslevest kértek, telis tele husival és zöldségekkel, négyen nem bírtuk megenni akkora adagot kaptak. A főétel szintén nagyon nagy adag volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Vasárnap fél 2-kor tévedtünk be családommal egy hosszú kirándulás után. Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. A kiszolgálás borzalmasan lassú, és párszor elszaladt mellettünk a pincér, mire észre vette az üres tányért.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló - hangulatos étterem, kedves kiszolgálással, bőséges ételekkel. Finom levesek és főételek, a normál adag dupláját teszik a tányérra alapárakon. Máshol a köretért külön kell fizetni, itt benne van az árban. Az itallapon van limonádé és bodza is, ami nagyon ízletes.
Pénteken és szombaton élőzene is hallható, szuper a hangulat.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Ma hétköznap és délután négy körül jutottunk el az étterembe. A teraszon nem láttam vendéget, és mivel a parkoló üres volt, felteszem benn sem lehettek sokan, mert gyakorlatilag csak kocsival elérhető hely. Kinn foglaltunk helyet, és a múltkori zsúfoltság emléke is eloszlott. Az ételek a szokásos jó ízzel, és mennyiséggel kerültek az asztalokra.

Legnépszerűbb csomagok Bozsokon és környékén
Napvirág Vendégház
Zsira
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.03.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.30.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.400 - 21.200,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.13. - 2021.12.23.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2022.01.02.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.103 - 16.716,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2023.01.01.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
HoldLux Apartmanok
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.825 - 43.816,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, játszótérrel
2021.03.18. - 2021.12.23.
Kőkert Pihenőház
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.25. - 2021.12.31.
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2021.12.20.

Szállodák Bozsok környékén
Caramell Premium Resort Bozsok
Hotel Írottkő Bozsok
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)

Határmenti Vigadó BozsokX