3,1

2025.07.17-ig
Hotel Karin Budapest

Hasmester Vendéglő Budakalász vélemények

Gyenge 2021. szeptember 8., csoporttal járt itt
Lefoglaltunk egy asztalt 14 személyre egy asztalt és 3 db 4-személyes talált rendeltünk amire frissen sült húsokat ígértek. A csoport időben megérkezett megis minden hús már hidegen, langyosan volt a tálcán, boros poharak foltosan álltak az asztalon. Desszertük már nem voltak, kevés választék.
Kiváló 2021. július 3.családjával járt itt
Édes kis vendéglő egy eldugott helyen, kár hogy az útról nem látszik jobban. Mi is az ismerőseink ajánlása alapján találtuk meg. Érdemes volt eljönni. Finom ételek, egyszerű, magyaros hely, semmi csicsa, itt lehet nyugodtan ebédelni, nemsürgetnek a pincérek mint a belvárosba, és az árak a töredéke a többi étteremhez képest. Megérte eljönni. Még jövünk.
Gyenge 2021. június 25.barátokkal járt itt
Az elmúlt években többször rendeltem tőlük, a hagymakrémleves már évek óta elsózott és ízetlen, érezni, hogy több napos, a legújabb innovációjuk, hogy már nem csak a pizzákat kell gyakran visszaküldetni velük mert tiszta szén, mostmár a cipők is. . (képet csatolok)
Hogy tud ilyen állapotban a Szakács rábólintani és elküldeni? ? Egyszerűen nem fogom fel, felháborítóan pofátlan bagázs.
Hasmester Vendéglő Budakalász - Étel/italHasmester Vendéglő Budakalász - Étel/ital
Szörnyű 2020. szeptember 1.a párjával járt itt
Több mint másfél órát vártunk a rendelelestől számítva. A dobozolt párolt zöldségek között poloska volt!
2020. január 8., kollégákkal járt itt
Egy társasággal vacsoráztunk itt, előre foglaltunk helyet és ételeket is! A személyzet sajnos nem volt a helyzet magaslatán. Az alap innivalók és ételeket felszolgálták, de többet nem jöttek az asztalhoz. . . Az ételek finomak voltak és gyorsan ki is hozták őket. Ezen az estén több foglalás is volt, így majdnem tele volt az étterem, amitől egy kicsit zajos is lett.
Átlagos 2018. november 10.gyerekekkel járt itt
Nem szeretem azokat a vendéglőket, ahol betérvén és fontos kérdéseket feltevén (lehet-e Szép kártyával fizetni, üzemel-e a kert, le lehet-e kutyával ülni), úgy válaszolnak, mintha a Planéta összes lakosa ezzel az alaptudással érkezne a Hasmesterről, csak én kérdezek tőlük hülyeségeket. Nos, itt így fogadtak. . .
Kiváló 2017. május 15.egyedül járt itt
Kellemes a kerthelyiség és a belső tér is, kiváló frissen készült fogások,a kiszolgálás kedves. Többször jártam itt, ajánlom mindenkinek! Az ár-érték arány is jó, nem volt drága. Nem tudom miért nem fogad el kevesebb karaktert az oldal, regényt kell írni a tapasztalataimról? ?
Gyenge 2017. május 4.a párjával járt itt
Egy hétköznap délután tértünk be a párommal.
Maga a hely szépen, igényesen van kialakítva, felújítva.
A kiszolgáló hölgy nagyon lehangoló volt, kb kellemetlenül éreztük magunkat, hogy bementünk az üres vendéglőbe.
Az adagok nagyon kicsik voltak az árhoz képest. Véleményem szerint nagyon el vannak árazta az ételek. Az italokról már nem is beszélve.
Mi biztosan nem megyünk többet.