Barbara113: Vannak még hiányosságok! - Harvest Kávézó Budakeszi

Harvest Kávézó Budakeszi értékelése
6. helyezett a 27 budakeszi étterem közül

Vannak még hiányosságok!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Cuki kis kuckó, de inkább csak egy gyors kávéra, mintsem beülni többen beszélgetni, 5-6 fős társaság már nemigen fér el ha mások is vannak bent. Az enteriőr szép, otthonos és stílusos. Amit hiányoltam az a nagyobb kávé választék és a speciális igényeknek való megfelelés: pl. laktózmentes vagy koffeinmentes termékek. Illetve amit még így utólag mondanék negatívumként: a wc nagyon-nagyon kicsi, alig lehet elférni bent, és nem volt sajnos se papír, se szappan se kéztörlő. Összességében van még mire odafigyelni, a tisztaságra csak a mosdó fel(nem)szereltsége miatt adtam gyenge értékelést.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Barbara113 felhasználót?    Igen

2092 Budakeszi
Fő u. 40.

2020. február 27.
A hely pici,de elvitelre is van lehetőség, így tutira nem távozol üres kézzel. Finom kávé, villás reggeli és sütik, péksütik. Vannak vegán sütik is, így allergia esetén is van választék. Alternatív tejeket is tartanak, illetve koffeinmentes kávét. Mint kiderült, időközben tulajváltás volt és...