Tanne Étterem Budakeszi
2092 Budakeszi, Esze Tamás utca 6.

Tanne Étterem Budakeszi a térképen

grill ételek ...
magyar, angol, német
Dreher Classic, Dreher Bak, Gösser, Soproni, Edelweiss, Bitburger, Paulaner

Tanne Étterem Budakeszi bemutatkozása

Svédasztalos Étterem házias ételekkel,családias hangulatban,kellemes környezetben a budakeszi Vadaspark közelében,
lo percre a Moszkva tértől. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiség grill terasszal.
Esküvők,családi és céges ... Tovább >>
Esküvők,családi és céges rendezvények,hétvégi zenés szórakoztató rendezvények,borkóstolók,party szervíz.

Tanne Étterem Budakeszi képei

Szállások Budakeszi városában
Wellness csomagok Budakeszi városában

Tanne Étterem Budakeszi vélemények

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Az ételek ehetetlenek voltak, az üdítők olcsó szörpök. A jàtszóhàz egy dohos pincében volt ócska játékokkal.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 6.
Ajánlom az éttermet minden kedves leendő vendégnek !
Garantáltan feledhetetlen élményben és ízekben lesz részük !
Az ételek széles körű választéka és finomsága fantasztikus !
A kiszolgálás és a személyzet maga a tökély ,dicséretet érdemel !
Csak gratulálni tudok!
További sok sikert, és sok sok vendéget kívánok Önöknek!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Ránézésre tetszetős a hely. Menüt szerettünk volna enni. A pincér úgy tájékoztatott, hogy egy leves és egy második kérhető a teljes kínálatból. Halászlét kértünk - szép piros volt, de ízetlen - és én egy kevés vadas marhát, a férjem harcsapaprikást. Fizetéskor a pultnál közölték, hogy pont ez a két második fogás nem kérhető menüben, így esett, hogy svédasztalos árat fizettünk egy levesért és (én egy fél adag) másodikért.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően hangulatos hely, sok zöld növénnyel. Az étterem kutyakeneljének szaga sajnos érződik a vendégek asztalainál is, nem kicsit zavaró. Svédasztalos az ételkínálat, de sajnos nem sikerült jóízűt ebédelnem. A levesekkel még nem volt gondom, a fóételeknél viszont az volt az érzésem, hogy több naposak, nem frissek.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9.
Nagyon jól éreztük magunkat a családdal egy jó kis túrázás után tétünk be az étterembe ,Ahogy beléptünk barátságosan fogadtatás! Élénk tárult a hatalmas bőséges választék ,nagyon finomak és ízletesek voltak az ételek,nehéz volt ellen állni a sok finom édességnek is ! Barátságos családias légkör figyelmes személyzet csak ajánlani tudom mindenkinek !

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Lefoglalt asztalunk a tv alatt volt,üvöltött,természetesen nem magyar adón. A hidegtálpult miatt szólnom kellett,mert nem volt kint semmi,a hideg sült húsoknál ajánlották,hogy én menjek be a pult mögé,mert ott van a mikró, ha hidegnek találom az ételt! Semmi nem volt letakarva,minden száradt és porosodott/a kevéske sütemény,stb.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 12 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ritkán van annyira negatív tapasztalatom egy étteremmel kapcsolatban, mint a Tanne Étteremmel, ezért muszáj írnom. Azt hallottam, ez egy "nagy múltú" all-you-can-eat étterem - ha így volt, mára a színvonalból jóformán semmi sem maradt. Születésnapi nagyobb családi társasággal érkeztünk (10+ fő) vasárnap ebédidőre.

Legnépszerűbb csomagok Budakeszin és környékén
Duna Residence
Dunaszentmiklós
5 nap/4 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.01.03.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2021.07.09.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.156 - 24.548,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 19.380 - 33.179,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.719,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Budakeszi környékén
Royal Club Hotel Budakeszi
Tó Wellness Hotel Budakeszi
City Hotel Unió  Budakeszi
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)