Kelemen család

Kelemen család adatlapja

Regisztráció2015.05.21
Utoljára itt2017.08.29

Kiváló 2016. január 14.gyerekekkel járt itt
Ismét meglátogattuk az éttermet ezúttal a Nagyi születés napját ünnepeltük ! Nagyon finomak voltak az ételek ,az isteni finom kemencés csülköt ,és természetesen nem maradt el az édesség sem,a Somlói galuska is finom volt ! Kisebb gyermekem is feltalálta magát a nagyon jól kialakított gyermek játszó részben ,gyermek barát hely csak ajánlani tudom mindenkinek !
Felhasználó fényképei:
La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg -
Gyenge 2015. május 21.családjával járt itt
Családommal jártunk az étteremben ! Az ételek elfogadható minőségben voltak ! Az adagok roppant kevés a nagy tányéron szinte elveszik ! Az ételek az adaghoz képest nagyon drága,a kiszolgálás sem az igazi ! Szag elszívó nem az igazi az étteremben a kiszolgálás elég erőszakos módon történik !
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a családdal egy jó kis túrázás után tétünk be az étterembe ,Ahogy beléptünk barátságosan fogadtatás! Élénk tárult a hatalmas bőséges választék ,nagyon finomak és ízletesek voltak az ételek,nehéz volt ellen állni a sok finom édességnek is ! Barátságos családias légkör figyelmes személyzet csak ajánlani tudom mindenkinek !