Nagy csalodás

Bécsi Szelet Vendéglő (István utca) BudapestBécsi Szelet Vendéglő (István utca) Budapest a térképen

Szörnyű 2019. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. február 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
üdvözlettel hát az érzéseim azok kettősek, mert elégedett is vagyok meg nem is .mivel vacsora időben megérkezett friss És meleg volt ez jó. az óriás bécsi nehéz fiúknak tükörtojásos rajta finom volt a tojás olyan volt aminek lennie kellett nem volt se lágy se túl kemény jó sok finom sajt volt rajta megfelelő vastagsága volt panir is megfelelő volt csak éppenséggel a dobozba úgy be volt szorítva hogy gyakorlatilag ráragadt a fele. A krumplipüré igazából finom volt bár szerintem porból készült. Hát ami az osztrák nagy burgonyasalátát illeti, sok köze nem volt ahhoz igazából ez egy főtt krumpli és nyers fehér illetve párolt Lilla káposzta volt összerakva valójában az osztrák burgonyasaláta lilahagymával készült és ilyen csirke vagy húsleves alaplével szokták krémesiteni. ami a desszertet illeti igazából finom volt csak egy problémám volt vele én banános palacsintát rendeltem ez pedig somlói volt . . .
Ételek / Italok:Szörnyű
Bécsi Szelet Vendéglő (István utca) Budapest - Étel/italBécsi Szelet Vendéglő (István utca) Budapest - Étel/italBécsi Szelet Vendéglő (István utca) Budapest - Étel/ital
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?