Szörnyű
2024. novemberben járt ittÉrtékelt: 2024. november 19.Nem ajánlom a helyet másoknak!
Igazából ez egy egész tűrhető hely lenne, ha valaki végre kitakarítana - mindenféle értelemben. A héten ismét elkövettük azt a hibát, hogy betértünk oda. Nyáron voltunk ott utoljára, és kíváncsiak voltunk, változott-e valami. De semmi. ...Nyáron leültünk a kinti deszkatákolmányra, ami úgy mozgott, hogy percenként felborult valami az asztalon. Aztán az a nyegle pultosgyerek... (magas, modortalan, állandóan tréningruhában van, sose köszön) Értelmiségi társasággal mentünk oda, 50en túli nők és férfiak. Leültünk a középső asztalhoz, erre kicsörtet, hogy oda ne üljünk, mert mi csak 5en vagyunk és az 7 fős asztal, (oké. Leültünk a szélére. Erre jön két formás kislány, leülnek. Pultosgyereket nem zavarja. mindegy, nem szólunk.) Ahogy akkor se szólunk, amikor 200 forintot 20asokban ad vissza, vagy amikor átláthatatlanul mocskos a pohár...ha jattot adtunk, sose köszönte meg Akkor se szólunk, amikor az egyik barátunk (idős, egyetemi tanár) után úgy ordít ki, hogy: Hé, fizetted a háromezret??!!) Ez volt az utolsó csepp, fogtuk magunkat, eljöttünk. Nem vagyunk suhancok, valahogy elszoktunk már ettől a stílustól, és ne is tegezzen. ... A pultosfickó hangosan eldiskurált sporteseményekről a helybeli szakadt alkeszekkel, de minket nézett le, miközben semmi okot nem adtunk rá. ...Én próbáltam vele barátkozni most is, mindig tettem valami kedves megjegyzést, hogy ó, de finom a bor, ...ó, de finom volt ez a fasírtmilyen klassz a vécé, le lehet húzni de a legkisebb reakciót sem sikerült kicsikarnom belőle A többiek már nevettek rajtam, látták törekvéseimet, és mondták, hogy adjam fel, én mindent megtettem, ez soha nem fog összejönni, ezt az embert nem töröm meg... Régebben sűrűbben jártunk ide, de ha volt más lehetőség a környéken, akkor inkább oda mentünk. Valahogy meg kéne valósítani itt a vendéglátás klasszikus formáját, mert így csak a kereskedelmi rész domborodik ki, az is elég csúnyán.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
A szálláshelyet ekkor még nem a jelenlegi üzemeltető működtette.
Borpatika további értékelései
2026.06.07barátokkal
Szörnyű
![]()
Decemberi kocsmatúránk mélypontja volt a Borpatika. Most már így több hónap távlatában persze csak röhögünk rajta, de amikor ott jártunk, annyira nem volt mókás. Több honlapon, beszámolókban úgy írnak a helyről, hogy "legendás" és "patinás", ebből annyi helytálló, hogy valóban régóta, 1986 óta...
2025.01.16egyedül
Átlagos
![]()
Hosszú idő után ismét Bertalan Lajos utcai Borpatika nevű nagymúltú legendás kocsmába, melynek meleg konyhája még mindig működik. Mint már írtam, 1992-ben már biztosan jártam itt, volt akkor egy több generációs családi borozásunk ezen a helyszínen. Élvezhető házias ételeket kínálnak továbbra...
2024.12.10egyedül
Jó
![]()
Végre lett egy kedves, bájos hölgy a pultban! Erre vártunk! Ha Ő lesz legközelebb is akkor szívesen jövünk! Már rá fért a helyre!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
141.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Szárcsa Hotel Székesfehérvár
33.300 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Prémium Hotel Panoráma Siófok
125.400 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval